Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 57
    Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Konudan bağımsız olarak yazıyorum. 2011 yılında PUS üzerindeki bi açık sayesinde valky-gryphon helmet ve name chance scroll 1 adet fiyatına onlarca defa alınıyordu. O zaman mgame bu itemlerin çoğuna dokunmadı. Karakterleri banlandı ama pazarda satılan itemler dolaşımda kalmaya devam etti. Fakat NCS'leri famillar ncs ile değiştirdi. O dönem normal yolla alınan ncsler bile famillar ncs olmuştu kısacası. O famillar ncs'ler hala piyasada dolanıyor. 3200 cash'e crisis/ibex pot event'inde al sat yapanlar hatırlar. Yani istedikten sonra değiştirebilirler.
    Sende değiştirilme sebebini kendin söylemişsin zaten o değiştirilenlerin %99.9'u belkide hatadan kaynaklı alınanlardı! Burda bahsedilende hata yok kusur yok parası verilip alınmış şeyler kimse dokunamaz!

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Hayatında tüketici hakkı mı okudun da öyle yazıyorsun firmalar tüketici mağdur edilmeden değişiklik yapabilir veya ürününü toplayıp para iadesi yapabilir . Bol keseden avukat hukukçu hakim gibi sallamayın
    Bana diyorsun kendi kendini çürütüyorsun. Yazmışsın oraya "tüketici mağdur edilmeden" diye değilmi? Adam parasını verip almış bunu ister kullanmak ister satmak için Buraya dikkat !!!! Satılmasını yasaklarsan mağdur edersin !!!!! Gider Undy sc yi 2k ile değiştirirsen mağdur edersin!!!! Silersen mağdur edersin !!!! Bilmişlik yapıp sözde laf çarpmaya çalışıyorsunda yazdığından haberin yok daha!

Haa bunların hepsini geçtin bunları geç diceksin, sc'leri alsın paraları iade etsin dersen de kimse kusurlu olmayan bir ürün için çoktan cebine girmiş parayı hiçbir sebebi bulunmadan çıkarıp geri iade etmez !!!
    Last edited by WhiteFace1903; 06-17-2019 at 01:21 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by WhiteFace1903 View Post
    Sebepsiz çekilen 1 örnek göster?
    Sebebi firma kendi belirler mahkeme mi belirliyor sanki . Mgame çıkıp haksız rekabet oluşuyor planlama düzgün yapılamadı derse kimse bişey diyemez .

Senior Member
    Bana diyorsun kendi kendini çürütüyorsun. Yazmışsın oraya "tüketici mağdur edilmeden" diye değilmi? Adam parasını verip almış bunu ister kullanmak ister satmak için Buraya dikkat !!!! Satılmasını yasaklarsan mağdur edersin !!!!! Gider Undy sc yi 2k ile değiştirirsen mağdur edersin!!!! Silersen mağdur edersin !!!! Bilmişlik yapıp sözde laf çarpmaya çalışıyorsunda yazdığından haberin yok daha!
    Adama 300 cash geri iade edersen TÜKETİCİ MAĞDURİYETİ OLMAMIŞ OLUR .

Senior Member
    Adama 300 cash geri iade edersen TÜKETİCİ MAĞDURİYETİ OLMAMIŞ OLUR .
    Adamın cebine girmiş o para ohh mis geri neden versin ??? o adam o parayı undy için ödedi mi ödedi!!! Undy sc kalktı adam derse "undy sc yoksa ben 5 kuruş vermem sana" eee adam geri alamayacağı parayı neden iade etsin ? Ticaret erbabı gibi düşün tüccar gibi düşün kardeş bu adamlar budur çünkü!

Senior Member
    Sebebi firma kendi belirler mahkeme mi belirliyor sanki . Mgame çıkıp haksız rekabet oluşuyor planlama düzgün yapılamadı derse kimse bişey diyemez .
    Bu söylediğinde hadi yersen bahanesi, kimse onun undy sc basmış senin basmamış olmanı iplemez

Senior Member
    Adamın cebine girmiş o para ohh mis geri neden versin ??? o adam o parayı undy için ödedi mi ödedi!!! Undy sc kalktı adam derse "undy sc yoksa ben 5 kuruş vermem sana" eee adam geri alamayacağı parayı neden iade etsin ? Ticaret erbabı gibi düşün tüccar gibi düşün kardeş bu adamlar budur çünkü!
    Şu an ciddi anlamda boş konuştun. Kimse cash yüklerken ben şu itemi alacağım ondan dolayı cash yüklüyorum diyip sözleşme imzalamıyor. Yok ben undy sc alacaktım ondan cash yükledim . Undy sc kalktı ben neden cash yükledim bilmem ne vs falan filan diye ağlayamaz. Dediği lafa bak. Adam undy sc için cash yüklemiş undy sc yoksa adam mağdur olurmuş. Yok öyle bir dünya . Bende bir ton cash yükledim undy sc varken o zaman dava açayım undy sc için cash yükledim kaldırdılar. Bu ne zihniyet ya az düşünüp yazın .

Senior Member
    Bu söylediğinde hadi yersen bahanesi, kimse onun undy sc basmış senin basmamış olmanı iplemez
    Ya seninle ikili diyaloğa girmeye gerek yok . Ne kadar zorlasam da seviyene inemiyorum . Kanun hak hukuk tüketici hakkı diyorsun öyle bişey yok onlarla alakan yok okumamış bilmemişsin diyorum sen söyle diyorum ses edemiyorsun. Daha önceden örnek var mı diyorsun bir sürü örnek söylüyorum kabul etmiyorsun. Opsiyon istiyorsun Harcanan para tüketiciye iade edilir bunun binlerce örneği var ticarette reel hayatta diyorum kendince saçmalamaya başlıyorsun ama mantıklı bişey diyemiyorsun. Çok sığ düşünüyorsun . Oyüzden düşüncelerinle sana elvada yolun açık olsun .
    Last edited by borisbaba; 06-17-2019 at 01:35 PM.

Senior Member

Şu an ciddi anlamda boş konuştun. Kimse cash yüklerken ben şu itemi alacağım ondan dolayı cash yüklüyorum diyip sözleşme imzalamıyor. Yok ben undy sc alacaktım ondan cash yükledim . Undy sc kalktı ben neden cash yükledim bilmem ne vs falan filan diye ağlayamaz. Dediği lafa bak. Adam undy sc için cash yüklemiş undy sc yoksa adam mağdur olurmuş. Yok öyle bir dünya . Bende bir ton cash yükledim undy sc varken o zaman dava açayım undy sc için cash yükledim kaldırdılar. Bu ne zihniyet ya az düşünüp yazın .
    Öncelikle yazdığın o "undy sc yoksa adam mağdurolurmuş" kısmını ben söylemişim gibi göstermişin ya bir tarafından element uydurmuşsun birde sonuna "yok öyle dünya" yazmış sözde söylemediğim söze laf çarpıyosun senin önce göz doktoruna görünmen gerek çünkü ben öyle bişey yazmadım hiçbir yerde. Hepsini geç sen gerçekten bu kendi söylediklerine inanıyormusun?

Senior Member
    Ya seninle ikili diyaloğa girmeye gerek yok . Ne kadar zorlasam da seviyene inemiyorum . Çok sığ düşünüyorsun . O yüzden hadi yolun açık olsun .
    Bu da senin kaçış biçimin millet zamanında alacağını aldı sattı, artık oyunda varmı yok! Gerisinden sanane kardeşim! Gocunanların yaptığı gibi o zaman undy sc alandan satandan basandan uzakdur ağlamayın sağda solda yeter! Ayrıca ben sığ düşünmüyorum sen çok bencilce düşünüyorsun. Ben almadım zamanında şimdi bende yok kimsede olmasın istiyorsun.