Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Sebepsiz yere ban atilmasi

Ben aslen olympia oyuncusuyum fakat arkadaşlarım rosetta'da oynadıkları için orada karakter açayım dedim. Bir süre kastıktan sonra lüfere geçtim ve her gittiğim slotta bana parti atıyorlardı bende kaubl ediyordum bu sayede görevlerim çabucak bitiyordu . En son Grazy Ozzy slotuna gittiğimde 5 kişi orda slot dönüyordu benide partiye aldılar hemen ardından dc yedim ve oyundan atıldım . Tekrar girmeye çalıştım fakat bloke blocked for 3rd party tool in game by operator diye bir yazı görünmeye başladı bunun çözümü nedir acaba nasıl açılır bu karakter onca emek var işin içinde ve ben bir kere bile koxp veya başşka bir hile türevi kullanmadım .
    Last edited by GamesDepot; 06-17-2019 at 10:22 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

KO Ban / Jail / Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcisi hesabınızı inceleyip size geri dönüş sağlayacaktır.

Destek Bileti

Junior Member
    Destek bileti gönderdim sonucu bekliyorum acaba kaç gün sürer bu süreç

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tüm biletler sırasıyla kontrol edilmektedir. Normal şartlarda 72 saat sürmektedir. Ancak ilgili kategoride bir yoğunluk var ise yanıtın süresi uzayabilir.

Bu süreçte müşteri temsilcisinin biletinize yanıt vermesini sabırla bekleyiniz. Müşteri temsilcisi yanıt vermeden biletinize cevap eklemeyin veya yeni bir bilet göndermeyin, bilet sıranızı sonra taşımış olursunuz.

Junior Member
    Dostum durumunuzu inceledik ve 3. derece hile kullandığımı söylemişsiniz . Fakat incelemiş olsaydınız ip üzerinden herhangi bir hile kullanmadığım ortaya çıkacaktır . İlla durumu buralara taşımamızı istiyorsunuz yaptığınız işi biraz daha düzgün yapıp saygı gösterseniz ne olur yani .