Results 1 to 5 of 5

Hesap açılış tarihi

Merhabalar ,

Hesabımın açılış tarihini bilmiyorum . Kredi kartı ile site üzerinden yükleme yaptım ve mail adresine ulaşımım var . Hesap açılış tarihini öğrenebilir miyim yada ticket attığımda benden ne gibi bilgiler istenilir .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesabın açılış tarihini öğrenmenizin tek yolu, kayıtlı olan e-postaya gelen ilk mesajın bulunmasıyla olabilir. Kayıt olduğunuz vakit tarafınıza bir e-posta gönderilir. O ilk mesaj sizin kayıt tarihinizdir.

Bunun dışında öğrenmeniz mümkün değildir. Müşteri hizmetleri nasıl bilgiler isteyeceğini bilemeyiz. Ancak güvenlik prosedürü gereği istediği bilgileri sağlamanız gerekmektedir.

@GamesDepot Yorumunuz için teşekkür ederim . Bu açtığım hesabım tahmini olarak 2016 yılında açıldı ve mail adresine girdiğim zaman en son mesaj 2016 sonu steam üzerinden gelen bir mail olarak görüyorum . Nttgame Usko bölümüne ait mesaj zaman aşımı yüzünden silinmiş olduğunu düşünüyorum . Elimde açılış tarihi hariç tüm bilgiler mevcut . Destek ekibine mesaj göndermem durumunda benden istedikleri bilgileri verdiğim taktirde istediğim açılış tarihini öğrenme ihtimalim var mı ?

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by DeaDoeSNoTWaith View Post
    @GamesDepot Yorumunuz için teşekkür ederim . Bu açtığım hesabım tahmini olarak 2016 yılında açıldı ve mail adresine girdiğim zaman en son mesaj 2016 sonu steam üzerinden gelen bir mail olarak görüyorum . Nttgame Usko bölümüne ait mesaj zaman aşımı yüzünden silinmiş olduğunu düşünüyorum . Elimde açılış tarihi hariç tüm bilgiler mevcut . Destek ekibine mesaj göndermem durumunda benden istedikleri bilgileri verdiğim taktirde istediğim açılış tarihini öğrenme ihtimalim var mı ?
    Buna sadece Müşteri hizmetleri en doğru cevabı verebilir. Hesap açılış tarihini neden öğrenmek istiyorsunuz ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Ne yazık ki belirttiğiniz şekilde bir hizmet verilmemektedir. Bu tarz bilgiler hiç kimseyle paylaşılmaz.