Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry JR bug hatasi Sirus

Jr girince her kes dc yedi ve disari atildi..Kardesim topu topu gunde 2 kere kasa bilecegimiz tas yeri bi tek orasi bu nedir hakkimizi ciyniyorsunuz ayda 5bin chas harciyoz ve jr girince dc yiyoruz bunun telafisini beklerim.Sorun benden degil sizden oyundan kaynakli o yuzden telafimi taleb ediyorum...

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Junior Member
    Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Kardes benden kaynakli skinti olsa tek beni atar ama orda her kesi dc yapdirdiysa demek o sira oynun hatasi zaten kendileri biliyordur anlatmaya gerek yok.

Junior Member
    Al iste az once yine girdim tam 3 katdayiz 3-5 li vurunca dc yedim.Bazi salaklar simdi macrodandindir deyecek o deyenlere cevabim macro kullananin sahsima diyorum kullaniyosam ........ o kadar net rahatim kac snedir oynuyorum 1 kere kullanmayan adamim.Adminler kor degildir inceleye bilir bu kadar net basit. hay sovecem sovecem olmuyo yokmu bu oynun sahibi yazacak bana?burya yazacak ticit atacak?oyun bassizmi ne ?sovunce burdan o yazi yazmayi bilmeyen gm ve ya modlar hemen keko gibi yazmaya baslayacaklar..Konu kac gundur acmisim bi tik yok bakacaksanizsa bakin su duruma insani hasta etmeyin laann.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Kardeş o hatayı yoğun girişlerin olduğu serverlarda veriyor. Ayrıca böyle bir sorunun olduğunu inkar edip duruyorlar öyle bir sorun yok oyunda diyorlar bilgisayarındandır bahaneleri sunuyorlar. Anlamadım ki o sorunu aldığım dönemlerde 10bin lira civarında eden bilgisayarla oyun oynuyorum herşey güncel. Bilgisayarınızdan kaynaklı diyorlar. Oynanan oyunlar içinde en düşük özellik isteyen knight oynamada sorun yaşıyorum ama pubg gta gibi oyunları sıfır sorun ile oynuyorum. Gerçi şu an bizim server boş o yüzden o hataları almıyoruz Yani demem o ki öyle bir hata yok boşuna konu açmışsın ticket at sana verecekleri cevap: "BOMBOŞ OLAN TEST SUNUCUSUNDA deneme yapıldı bir hata alınmadı sorun bilgisayarınızdan ya da bağlantınızdan kaynaklanıyor."