Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    old takı / paper +8 set ve isim staff kullansan bile sorun yaşamazsın.
    Tamam sen kralsın süpersin . Kurianda IMKIRAAA ne ise mage de de sensin 10 numara 5 yıldızsın. Gel gör ki herkes senin gibi kral profesör ordinaryus değil . Ben de yıllardır raven dönüyorum ama nasıl oluyor da tek başına cw slotunun yanındaki raven ile harpy slotuna neredeyse karışmış raveni topluyorsun . Arada bir 2 slot birbirine yakın doğuyor erken ice atıp 2 slotu ortada buluşturup dm ile sol ice arasında düz gidip geliyorum ama illa ki o harpy slotuna çok yakın 1-2 raven veya cw slotuna çok yakın 1-2 raven kaçıyor . Yani kendinizi süper gösterme çabası nedir . Bu kadar millet mal bilmiyor bir siz mi biliyorsunuz . Birlik olup ortak tepki koymak yerine ahahahhah ben becerekliyim sorun yok siz bilmiyorsunuz edasına bürünmek tamamen acizlik başka birşey değil . Yanlışa karşı birlik olmayı toplum olarak öğrenin artık

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Tamam sen kralsın süpersin . Kurianda IMKIRAAA ne ise mage de de sensin 10 numara 5 yıldızsın. Gel gör ki herkes senin gibi kral profesör ordinaryus değil . Ben de yıllardır raven dönüyorum ama nasıl oluyor da tek başına cw slotunun yanındaki raven ile harpy slotuna neredeyse karışmış raveni topluyorsun . Arada bir 2 slot birbirine yakın doğuyor erken ice atıp 2 slotu ortada buluşturup dm ile sol ice arasında düz gidip geliyorum ama illa ki o harpy slotuna çok yakın 1-2 raven veya cw slotuna çok yakın 1-2 raven kaçıyor . Yani kendinizi süper gösterme çabası nedir . Bu kadar millet mal bilmiyor bir siz mi biliyorsunuz . Birlik olup ortak tepki koymak yerine ahahahhah ben becerekliyim sorun yok siz bilmiyorsunuz edasına bürünmek tamamen acizlik başka birşey değil . Yanlışa karşı birlik olmayı toplum olarak öğrenin artık
    Alıntı yaptığın cevap draki icin verildi. Önce istersen yazılanları bir takip et anlamaya calıs?
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

xClarkKent kardeşim cok sallamışsın bu bir. İkinci olarak drakide şu an magelerin attıgı novalar hp götürmüyor aksine hpsini yükseltiyor.Nova harici bir skille vurman gerekiyor. Lure olayı kolla molla alakalı değil. Şu an lure mesafesi dar eskidende çemberle keserdim şimdi de çemberle kesiyorum.Lakin güncellemenin tek farkı şu dostlarım: Eskiden cok ezik bir mageyle bile lure yapıp dolana dolana keserdin ama şimdi o magende item yok ise ( dar mesafede lure yapmak zorunda kaldıgın için moblar cok cok fazla vuruyor) lure yapamazsın.Yapsanda sürekli ölürsün.