Page 1 of 15 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 145
    Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Xigncode Hatası Alan Oyuncular Hakkında!

Değerli Knight Online Oyuncuları,

Son bakım ile birlikte bazı oyuncularımızın xigncode üzerinden hatalar aldığını gördük, sorunun çözümü için ekiplerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Bu sorunun daha hızlı çözümlenmesi adına sorunu yasayan kullanıcılardan, bilgisayarınızdaki Knight Online kurulum dosyaları içindeki xmag.xem dosyasını silmeyi ve DNS ayarlarınızı değiştirerek 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns denemelerini istiyoruz.
    Ek olarak, mevcut patch versiyonunu geri alarak yeni patch versiyonuna getirdikten sonra tekrar deneyiniz.

Bu sorunun devam etmesi halinde yine aynı klasör içerisinde bulunan xigncode.log xnina.xem ve xmag.xemica dosyalarını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem icin ilgili siteye dosyaları yükleyerek konuya yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Dosyaların olduğu uzantı C:\NTTGame\KnightOnline\XIGNCODE seklindedir.

Dosyaları http://dosya.co/ sitesine yükleyebilirsiniz.

NTTGame || Knight Online Ekibi

Junior Member
    Nickname
    ;
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ;
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MySiLverLight View Post
    tekrar kontrol eder misiniz?

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Değerli Knight Online Oyuncuları,

Son bakım ile birlikte bazı oyuncularımızın xigncode üzerinden hatalar aldığını gördük, sorunun çözümü için ekiplerimiz titizlikle çalışmaktadır.

Bu sorunun daha hızlı çözümlenmesi adına sorunu yasayan kullanıcılardan, bilgisayarınızdaki Knight Online kurulum dosyaları içindeki xmag.xem dosyasını silmeyi ve DNS ayarlarınızı değiştirerek 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns denemelerini istiyoruz.
    Ek olarak, mevcut patch versiyonunu geri alarak yeni patch versiyonuna getirdikten sonra tekrar deneyiniz.

Bu sorunun devam etmesi halinde yine aynı klasör içerisinde bulunan xigncode.log xnina.xem ve xmag.xemica dosyalarını tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Bu işlem icin ilgili siteye dosyaları yükleyerek konuya yorum olarak ekleyebilirsiniz.

Dosyaların olduğu uzantı C:\NTTGame\KnightOnline\XIGNCODE seklindedir.

Dosyaları http://dosya.co/ sitesine yükleyebilirsiniz.

NTTGame || Knight Online Ekibi
    Dnsyi 4-4 ile baslayani yaptım bide cmd komut işlemini yaptım inşallah sorun bitmiştir şuan 2 pcdede problem yok gibi olursa yazarım

Member Carpenoct3m's Avatar
    Nickname
    MiscreantAzeroth
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FEUERFREI
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Bu tarz uygulamaları deneyen arkadaşlar başarılı ya da başarısız olduklarını belirtirlerse daha iyi olur. En azından yardımcı klavuz olarak eklenir.
    FRAGLA WEB TASARIM HİZMETLERİ
    Clan VengefulSpirit

Senior Member
    5 Gün Önce son patch ile ilgili bir konu açmıştım. İlgilenen pek olmamıştı malesef. Antivirusle cebelleşiyor xigncode. Ben de oyunu yükleyip antivirüsü kapayıp patchleri indirip üstüne antivirüsten oyun dosyalarını hariçler kısmına alıp öyle oynamıştım.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%C4%B1-Veriyor

Not : DNS im hep google dns kullanıyorum zaten hiç xigncode hatası da almadım oyunda son 5 günü baz alır isek.
    Last edited by Miss_Super; 06-16-2019 at 03:40 PM.