Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 55
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Harunga1 View Post
    Sorun nerde biliyormusun ekran kartında işlemcin güzel amd ekran kartları bu oyunu oyun olarak görmüyor ne yazikki ekran kartsız oynuyormusun gibi birşyey ekran kartını iade edip gtx 16 serisi veya rtx 20 serisine gecmeni tavsiye ederim.
    test edilip onaylanmıstır bu yorumumu ciddiye al. bu arada windowsun yeni cıkmıs olan 1903 sürümünü kulanmanı tavsiye etmem 1809 geri dön knighta sıkıntılar mevcut bu surumde tak diye fps droptan bahsediyorum

DOGRU DİOSUN.kardeşim gtx 780 ekran kartini taktım görüntü gelmiyor bu seferde

Junior Member
    kardeşim işlemcim.
    ryzen 2600x
    b350m vd-plus anakart

aldıgım zaman güncellemiştim biosu. ya walla balkondan aşagi aticam en sonunda

Junior Member
    denemedim kardeşim. windows 10 kullanıyorum. windowsun başka sürümlerini denemedim

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sana kimse yardım edemez.Donanımlarını sıcaklıklarını sistemini kendin test edeceksin.

Ben 12 yıllık ekran karti kullanıyorum gt220 30 ttlik bişey sorun yok bende.

Junior Member
    benim beyin mavi ekran

Senior Member
    Quote Originally Posted by Rougee2 View Post
    Kardeşim işlemcini intele çevir. işlemcinin onboard ekran kartıyla oyna. Bende i5 4590 var 8gb ram ekran kartı yok. onboard hd4600 le oynuyom. Mis.
    Kardeşim çözümü yazdım sana. işlemcini intele çevireceksin. Yeni ekran kartı kullanmayacaksın. ben ts den konuşuyorum gtx 1060 var adam jr de mob ların oldugu ortadaki dairenin merdiveninden çıkamıyor adam. Bende ekran kartı yok öyle oynuyorum sıkıntısız. Cünkü intel işlemcilerin tek çekirdek performansı amd işlemcilerinkinden daha iyi . Bu oyunun çoklu çekirdek desteklemiyor ( bir kaç ay önce multicore desteği geldi fakat ben bir fark görmedim açıkçası e sen dede 2600x var hala takılıyorsa oyun demekki o multicore boş. ). Yapacağın şey intele geçmek . İşlemcinle anakartı intel e çevirecen. ekran kartına gerek yok. illa takcam diyosanda gt730 750ti yada 750 gibi bişi taksan yeterli olur. knightonline için . intel kullanlar varsa etrafında yada forumlarda araştır ona göre aksiyon al.
    Last edited by Rougee2; 06-17-2019 at 07:26 PM.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    dostum oyun milat öncesi bi oyun odluğu için 2006-2012 arası yıllarının en iyi işlemci ve ekran kartına göre optimize edilmiş bir şekilde. yani tanıdığım var RTX 2080 ve i9 9990 k ile ( fiyatını tahmin edeibliyorsundur ) knightta kasmadan oynayamıyor. knight oynayacaksan 2. el 2011 model iyi bir i5 işlemci alacaksın. 2009*2010 arası bi ram alacaksın anakartına uygun bide ekran kartı oalrakta gt 430 veya r7 240 alacaksın. ( fazla bile) akıp gideceksin k.o da. o yeni nesillerle olmaz knight geçmiş olsun tekrardan

Senior Member Macho's Avatar
    Nickname
    MACHOOONATORZ
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Slapperz
    Race
    El-Morad
    kardes bu oyunu pentium4 ve windows xp de oynuyacaksin. oyun 2007 de neredeyse bugunde ayni yerde, belki daha geride.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sui_N7tMPVcQ View Post
    yani tanıdığım var RTX 2080 ve i9 9990 k ile ( fiyatını tahmin edeibliyorsundur ) knightta kasmadan oynayamıyor.
    Quote Originally Posted by Macho View Post
    kardes bu oyunu pentium4 ve windows xp de oynuyacaksin. oyun 2007 de neredeyse bugunde ayni yerde, belki daha geride.
    Yok artık

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Arkadaşlar yorum yapip yardimci olmaya çalışan herkese teşekkür ediyorum. Rogue22 kardeşim aynen oyle yapacağım islemci ve anakarti degistirip devam edeceğim.

Ayrica scorp_lion a da birsey soylemek istiyorum. Kaç gündür konu açıp çözüm göstermenizi bekliyorum, sadece yok artık deyip trol yapiyorsunuz buda iyi tabi.