Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 55
    Bende 2 gb ram 1 gb ekran karti 2.3 ghz hizinda islemci var. Galiba cogu iyi bilgisayardan daha iyi oynayabiliyorum

Junior Member
    neyde ozaman =?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Şunu rahatlıkla söylebilirim ki sadece bu oyun için değil tüm oyunlarda AMD işlemciler maraton koşusu gibi değil de 100m'lik koşunun işlemcisidir. Amd alıp mutlu olan tanıdıklarım hiç olmadı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    beyler son durum nedir ? aynı magdurum

Senior Member
    Sonuç olarak bu işlemci bildiğimiz amdlerden değil ryzen işlemci ve knight için intellerin %75 inden daha iyi(tek çekirdek performansı olarak) ama nasıl donma oluyor ?
    Başka bir problem var bence.

Junior Member
    İŞte ne gİbİ bİ sorun var anlamadim dİger oyunlarda pubg lİte 220 250 arasi csg0 250 300 fps arasiyken bu oyunda boyle yapmasi cok sacma........

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    bu kötü fps maradonda mı alıyorsunuz? eslant çölde bu fps alıyor musunuz peki

Junior Member
    maradon yerle bir zatende cz de eslanttada 35 45 arası yani.

cs go 250 300 fps lol 250 fps gelişmiş bütün oyunlar 0 sıkıntı ama usko gelince 50 fps bu oyun ölü amd değil. Sorun ne amd de ne başka birşeyde sorun bizde hala oynuyoruz ^^

Junior Member
    Amd ryzen 2600 Rx 570 ile aranıza katılıyorum cidden çok can sıkıcı. Diğer tüm oynadığım oyunlarda sorun yaşamazken bu oyunda fps yerlerde maradonu geçtim yeri geliyor eslantta ve cz de 35-45 leri görüyorum.