Results 1 to 5 of 5

Thread: Account/e-posta

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad

Question Account/e-posta

Merhabalar.
    Hali hazırda kullanmakta olduğum (KO) hesabının e-postasını unutmuş bulunmaktayım, bunu öğrenmemizin herhangi bir yolu bulunmaktamıdır. Var ise yol gösterirseniz sevinirim.
    Teşekkürler..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Portala giriş sırasında " Şifre Unuttum " seçeneğini kullanarak oyuna giriş ID'nizi yazın ve sonrasında sizden e-posta adresinizi yazmanız istenecek, orada ip ucuz çıkıyor ve örneğin k****a@h***.com gibi kayıtlı epostanız gözükür buradan belki hatırlamanıza yardımcı olabilir.

Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Şifremi unuttum kısmından maalesef anımsayamadım, Destek bileti göndermeyi deneyeyim.
    Bilgilendirme için teşekkürler iyi çalışmalar kolay gelsin..

Junior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Portala giriş sırasında " Şifre Unuttum " seçeneğini kullanarak oyuna giriş ID'nizi yazın ve sonrasında sizden e-posta adresinizi yazmanız istenecek, orada ip ucuz çıkıyor ve örneğin k****a@h***.com gibi kayıtlı epostanız gözükür buradan belki hatırlamanıza yardımcı olabilir.
    benim hesabımda ıpucu kısmı boş, arkadaşın hesabına girmek istediğnde '' bu hesap uzun süredir kullanılmadığından veya ıllegal program kullanımından dolayı kısa süreli askıya alınmıstır,musteri destek ekıbıyle irtibata geçiniz(9999) '' gibi yazı cıkıyor. bu durumda olanlar ıd lerini nasıl geri alıcak acaba ? bu konuda bıilgi verirseniz seviiriz..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by wookypoo View Post
    benim hesabımda ıpucu kısmı boş, arkadaşın hesabına girmek istediğnde '' bu hesap uzun süredir kullanılmadığından veya ıllegal program kullanımından dolayı kısa süreli askıya alınmıstır,musteri destek ekıbıyle irtibata geçiniz(9999) '' gibi yazı cıkıyor. bu durumda olanlar ıd lerini nasıl geri alıcak acaba ? bu konuda bıilgi verirseniz seviiriz..
    İp ucu kısmı boş ise hesabınız eski olduğu için epostanız sistemde kayıtlı olmayabilir bilet gönderip. yardım talep edebilir siniz.