Results 1 to 9 of 9

Thread: kapalı car

kapalı car

acıldı sonunda korumuslar carım ısaolsunlar
    Last edited by kud_QqbusdDm10; 06-29-2019 at 03:52 PM.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by kud_QqbusdDm View Post
    carım hakkında 13gundur haber alamıyorum itemlerimde vardı endişe ediyorum gereklı haberlerin taarfıma ulaşmasına acılıp acılmaaycagı hakkında bilgilendirilmeme cok emek vardı maddide olmadı yasal işlemlerin başlatılacagına bilgilerinize arz ederim
    Bilet gönderdiniz mi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kud_QqbusdDm View Post
    carım hakkında 13gundur haber alamıyorum itemlerimde vardı endişe ediyorum gereklı haberlerin taarfıma ulaşmasına acılıp acılmaaycagı hakkında bilgilendirilmeme cok emek vardı maddide olmadı yasal işlemlerin başlatılacagına bilgilerinize arz ederim
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor.

Hesabınız kapalı anladığım kadarıyla nasıl bir hata ile karşılaştığınızı ekran görüntüsü olarak paylaşa bilir misiniz?

tesekkurederim dun acılmsı carım itemlerimde sıkıntı yok oh ne sevindik helal lokma işte saol nnt game korumusunuz anlayaamdık sizi ama ozurdilerim ne sevindim ya
    Last edited by kud_QqbusdDm10; 06-29-2019 at 03:53 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Merhabalar, destek bölümüne gönderdiğiniz bilet üzerinden hesabın size ait olduğunu kanıtlamak için hesaba dair bilgileri vermeniz gerekiyor. Şu an için verdiğiniz bilgiler hesabınız ile eşleşmediği için hesabı geri alma şansınız yok. Hesabın bilgilerini teyit etmeden de bizim hesabı herhangi birine teslim etme şansımız yok.

acılmsı tşk bu yenı sıstem cok iyi olmus bi ip girme olsa demek hukuk gibi otomatık nnt game korumaay alıyor cok iyi sistem saolun tekrardan acıldı itemelrimde kavustum ya yazık bizede kankı ee ne emek var insan bi anda nasıl üzülüyor bilsenız helal lokmamıs he car zaten helalda .dDD
    Last edited by kud_QqbusdDm10; 06-29-2019 at 03:58 PM.

acılmsı ya tşk k2 den farklı olmus bu yenı nnt game saolsun tşk tekrardan s.a
    Last edited by kud_QqbusdDm10; 06-29-2019 at 03:56 PM.

Senior Member
    2 dakika konuya bakayım dedim Türkçe'yi unutuyordum.Destek ekibine derdini anlatmak için,Türkçe tercüman kullanman senin için daha hayırlı olur.

beetlee otme ordan hızlı yazdıgımdan dır o neyse saolsun acılmış hehe itemlerimde duruyor tşk beetlee tanımıyorsun benı demı neyse af eddim senı neşem yerinde