Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Exclamation OTP girişi başarılı ama hala sunuculara girişte hata alıyorum

Merhaba arkadaşlar. Otp giriş ve aktivasyonlarını başarıyla yapmama rağmen yinede sunucuya girerken hata alıyorum.Neden oldugunu anlamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.(OTP ile ilgili herşeyi yaptım hiç bir sorun cıkmadı oyuna girerkende OTP soruyor kodu giriyorum ama swye giremiyorum.)

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hangi sunucuya giriş yapmayı deniyorsunuz?

Eğer yeni sunuculara giriş yapmayı deniyorsanız ilk olarak nttnow uygulamasını indirip mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yükleme

Google Play Nttnow

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Hangi sunucuya giriş yapmayı deniyorsunuz?

Eğer yeni sunuculara giriş yapmayı deniyorsanız ilk olarak nttnow uygulamasını indirip mobil uygulama ile doğrulamanız sonrasında ana sayfadan yeni sunucu için kayıt yapmanız gerekiyor.

NTTNow Uygulaması Yükleme

Google Play Nttnow
    On kayıtlar 6 gün falan yazıyor burda uygulamada cıkmıyor play storede ne alaka anlamadım

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    İlgili video'yu izleyin, size yardımcı olacaktır.

Google store'de nttnow şu an olmadığı için "Google Play Nttnow" bağlantısını eklemiştim. İlgili bağlantıya tıklayarak apk'sını indirebilirsiniz.

apk indirin diyorsunuzda ben ios la ve ikitane ayrı andiriot telfonla denedim fakat ben yeni sunuculara kayıt yapamıyorum cunku ntt now uygulamasına gelen kodları sitede giriyorum fakat gecersiz kod telefonunuza en son gelen kodu giriniz diyor ve 3 telefonda ki ntt now code yazıyo karsısında not used yani kullanılmamış kod yazmakta bunun bi cözümü var mı bilet gönderdim bekliyorum hala yardımcı olabilcek varmı

ve bi sorunumda var bilet cevabı gec gelcegini bildigim için mobil destek oturumu actım bigileri işliyorum fakat destegi başlatamıyorum yani okadar para harcadık cash cektik hesaba yükledik hesabımızın otp sistemi kurulu hereşeyi acık bi yeni server kayıdını yapamıyor

magduruz ama magduriyetimizi gidericek kimse yok muhatap bulamıyoruz rica ediyorum manuel falan yardımcı olabilcek bi gm varsa bi geri dönüş yapsınlar yada nasıl bilet göndermemiz gerekiyorr hangi bilgiler yer almalı bilete ona göree dogru bi iş yapalım geriye sadece beklemek kalsın yarcımcı olursanız cok sevirim

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Mevcut konudan devam ediniz.

Bir gelişme olacağı zaman forum üzerinden bilgisi verilecektir.