Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

2 senedir girilmeyen çarlar hakkında

Sayın yetkili/Yetkililer,

Dün akşam sorun yaşayan bir abimizin isteği üzerine konuyu açtım. 2 senedir çarlarına giriş yapmıyordu ve dün itemlerini satmak için giriş yapacağı esnada girişe izin verilmedi şifrenizi sıfırlayın tarzında ekrana uyarı geldi , nttgame sitesine giriş yapamadı giriş yaptığı anda 'bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için geçici süreliğine engellenmiştir yazısı geliyor ekrana' bu olayı ticket ile düzeltebilir mi ? yada nasıl bir yol izlenmeli yetkili bir arkadaş bu konuda bizi aydınlatırsa sevinirim.
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Sayın yetkili/Yetkililer,

Dün akşam sorun yaşayan bir abimizin isteği üzerine konuyu açtım. 2 senedir çarlarına giriş yapmıyordu ve dün itemlerini satmak için giriş yapacağı esnada girişe izin verilmedi şifrenizi sıfırlayın tarzında ekrana uyarı geldi , nttgame sitesine giriş yapamadı giriş yaptığı anda 'bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için geçici süreliğine engellenmiştir yazısı geliyor ekrana' bu olayı ticket ile düzeltebilir mi ? yada nasıl bir yol izlenmeli yetkili bir arkadaş bu konuda bizi aydınlatırsa sevinirim.
    Tickete gerek yok site giriş ekranında şifremi unuttum seçeceği ile mail adresine yeni şifre isteyince giriş aktif oluyor

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    amyloss arkadaşımızın dediği gibi şifresini sıfırlarsa sorun düzelir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    tamam dır inşallah düzelir

teşekkürler
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    180 gün ve üzeri hesaplara girilmez ise güvenlik amacıyla erişim izni verilmiyor. Şifremi unuttum seçeneği ile şifresini Sıfırlaması gerekiyor.

Junior Member
    Normalde iyi bir uygulama ama eski charların birçoğunda mail adresleri sırf oyun için alınmıs mailler. Dolayısıyla sık kullanılmayan mail adresleri. Bugun bende sırf gelen 1 gunluk premıumları almak için eski 2/3 charıma girmek istedim. şifre değiştirmem için siteye yönlendirdi,siteye giriş yapabilmek için şifre sıfırlaması istiyor ve şifre sıfırlamak içinde kayıtlı emaile mesaj gönderiyor buraya kadar normal ama benım gibi eskiden alınmış ve pek kullanılmayan email adresleri ya kapatılmış yada aktif değil yeniden aktif edebilmek için bir sürü bilgi istiyorlar.bu da ayrı bir sorun. keşke yönetim böyle bir uygulama yapacağını daha önceden duyursaydı.En azından 2/3 ayda bir chara girer ve kullanmaya devam ederdik.

Junior Member
    Aynı sorun bende de var.3 ID' ım sayenizde çöp oldu. açılış tarihleri en az 5/10 sene arası olan 3 Id' ye bugun girmek istediğimde güvenlik nedeniyle şifre değiştirmem gerektiğini söyledi. Siteye giriyorum şifre değiştirmek için sıfırlama maili gönderiyor ama nereye ? Mail adreslerimi yazıyorum doğru değil diyor veya bu mail adresi bu Id'ye ait değil diyor.Sadece 1 inde mail adresini kabul ediyor o adreste mynet kökenli ve mynet uzun süredir giriş yapılmadığı için maili bloke etmiş açmak için benden bir sürü bilgi istiyor. Yönetim olarak buna bir çözüm bulmalısınız. Benim durumunda olan bir çok kişi vardır sanırım. Hiçbir duuru yapmadan 180 gün girilmeyen charlara şifre sıfırlama getirmek bir çok kişiyi mağdur etmiştir

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by wookypoo View Post
    Aynı sorun bende de var.3 ID' ım sayenizde çöp oldu. açılış tarihleri en az 5/10 sene arası olan 3 Id' ye bugun girmek istediğimde güvenlik nedeniyle şifre değiştirmem gerektiğini söyledi. Siteye giriyorum şifre değiştirmek için sıfırlama maili gönderiyor ama nereye ? Mail adreslerimi yazıyorum doğru değil diyor veya bu mail adresi bu Id'ye ait değil diyor.Sadece 1 inde mail adresini kabul ediyor o adreste mynet kökenli ve mynet uzun süredir giriş yapılmadığı için maili bloke etmiş açmak için benden bir sürü bilgi istiyor. Yönetim olarak buna bir çözüm bulmalısınız. Benim durumunda olan bir çok kişi vardır sanırım. Hiçbir duuru yapmadan 180 gün girilmeyen charlara şifre sıfırlama getirmek bir çok kişiyi mağdur etmiştir
    E-posta Sorunları kategorisine destek bileti göndererek yaşadığınız problemi dile getirin lütfen.

Müşteri temsilcisine sağlayacağını bilgiler doğrultusunda size yardımcı olacaklardır.

Destek Bileti

Senior Member
    Quote Originally Posted by wookypoo View Post
    öncelikle neden 3 hesabın var? 1 tanesi neyine yetmiyor. 2. olarak adamlar sana başta bosuna mı yazdırıyor o postayı. hatırlamak zorundasın tabi ki. bunda gm'lerin sucu ne de adamları sucluyorsun??

Junior Member
    Quote Originally Posted by aliriza1 View Post
    öncelikle neden 3 hesabın var? 1 tanesi neyine yetmiyor. 2. olarak adamlar sana başta bosuna mı yazdırıyor o postayı. hatırlamak zorundasın tabi ki. bunda gm'lerin sucu ne de adamları sucluyorsun??
    1.cisi oyunda tek hesabın olacak diye zorunluluk mu var ? zevk amaclı actıgım hesaplar ki o hesapları açtığımda bircok Sw vardı. Human ve orc olarak ayrı ayrı actıgım hesaplardı. 2.cisi benim derdim seni niye gerdi de yorum yapıyorsun,yetkililer zaten cevap vermiş. 3. cüsü okuduğunu anlamadan yorum yapma, zaten yazmısım yukarıda mailleri site kabul etmiyor, 1 ini ediyor o da mynet kökenli onuda mynet uzun süre girmediğin için bloke etmiş. Ama sen okuduğunu anlayamadıgından veya hic okumadan yorum yaptığından saçma yorum yapıyorsun. 4. cüsü daha öncede 2 yıl girilmeyen hesaplar silinmişti ama bunun için duyuru yapılmış ve oyunculara süre verilmişti bu sefer böyle bir duyuru yapılmadı