View Poll Results: Bu Duruma Nasıl Yaklaşıyorsunuz ?

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Evet, Haklı Buluyorum.

9 56.25%
  • Hayır, Haklı Bulmuyorum.

7 43.75%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    oyun içerisindeki etkinlik saatleri sadece ülkemizde uygulanmadığı için otomatik olarak ayarlanması gerekiyor. Türkiye'de ortalama bir kişi evine 21:00'den aşağı girmediği için saatlerin uygun olduğunu düşünüyorum.
    Size Cani gönülden katiliyorum.

Junior Member
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    oyun içerisindeki etkinlik saatleri sadece ülkemizde uygulanmadığı için otomatik olarak ayarlanması gerekiyor. Türkiye'de ortalama bir kişi evine 21:00'den aşağı girmediği için saatlerin uygun olduğunu düşünüyorum.

Merhabalar, farklı bir bakış açılı eleştiri ilk sizden geldiği için sizin yorumunuzu alıntılayarak başlıyorum.
    genellikle oyuna giriş başlama saati 21:00 olduğunda haklısınız. Ancak toplanana kadar saat 21:30 oluyor zaten, sizde de öyle olduğunu düşünüyorum. Karşınıza dişinize göre zevk alabileceğiniz rakip bir parti bulmak da zaman alabiliyor. Dolayısıyla bu durum 22:00 - 23:00 arasını buluyor. 22:40 saatinde ise JR eventi baltayı işte bu zaman vuruyor. Oyunun kalitesi için PK ve Farm saatlerinin birbiriyle çakışmaması gerektiğini düşünüyoruz. Keza Forgetten Temple ve JR eventi bazen bizler için kanser sebebi olabiliyor ve çoğu zaman oyundan çıkıp diziye geçiyoruz. Buradaki amaç PK saatinin uzaması ve Farm saatlerinin daha uygun bir zamana alınıp gerçekten JR de farmlamak isteyenlerin girmesi amaçlandığı bir ortam yaratmak. Biz genelde JR lere CZ de player kalmadığı için giriyoruz. JR Maximum 10+50 Dakika sürebileceğinden de toparlanmak 23:40 saatine kadar uzayabiliyor. Bazen sadece ben eksik kalıyorum ve parti kurulabilmesi için JR den çıkıyorum. Benim yerime Farm ihtiyacı benden daha fazla olan bir arkadaş belki de partyi 2 Silvery Gem e götürecek. Dediklerimi az çok herkese aktarabildiğimi düşünüyorum. Bu konuda bize katılan olabilir, olmayabilir. Yorumlarınızda yapıcı eleştirilere yer verdiğiniz için teşekkürü borç biliyor, iyi oyunlar diliyorum.
    Last edited by IChockyMoO; 06-14-2019 at 07:41 PM.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Ben ankette neyi hakli bulup neyi hakli bulmayacagim ?
    Anlamadim yani.

JR oldugu gibi kalsin.

Junior Member
    Bence de JR olduğu gibi kalmalı gayet güzel saatleri var herkese göre ayarlanamaz bu zaten ki bence normal bir saat.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Jahhab1 View Post
    Bidaha oku istersen.
    Okudum, fikrim değişmedi.

Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Arada 1-2 kitap okursan okuduğunu anlama konusunda sana yardımı dokunur böyle saçmalamazsın.
    Bu foruma 2014 yılında katılmışım 92 mesajım var. Siz, bu foruma 2018'de katılmışsınız 748 mesajınız var. Kimin daha çok kitap okuduğunu tartışmayalım isterseniz. Önceliğinizin ve ilgi alanlarınızın ne olduğu aşikar. Pokemoncu sayın kardeşim.

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Katılıyorum