Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Knight Online Resmi ESN Satıcıları Hk.

Evet hepimizin bildiği resmi satıcılar alenen göstere göstere Gold Bar ve item satışı yapıyor. Bu duruma NTT yönetimi sesini çıkarmıyor. MGAME tarafından kesinlikle yasak olarak gösterilen bir duruma göz yummak rezalet değil de nedir?

Örnek olarak oyunun asıl sahibi ve yapımcısı MGAME'in direkt olarak yönettiği ve işlettiği KOREKO serverında gerçek para ile item ve GB satışı kesinlikle yasak hele hele resmi satıcıların böyle birşey yapmasının imkanı yok. Ancak aynı oyunun USKO ile adlandırılan tarafında ise gözüken durum çok farklı. Bu durumun sebebini açıklayın Oyun yöneticileri.

Not: Bilgisi olmayan moderatör arkadaşların konuya bulasmamasını öneriyorum. Bu konuya sadece oyun yöneticisi cevap verme yetkisindedir.

Senior Member
    bu oyunda gb ve item satışı olmazsa oyun biter bunu bilmiyorsan oyuna yeni başlamışsındır. yasaklanırsa da 100 kişi oynarsın oyunu

Junior Member
    Quote Originally Posted by kissmeof View Post
    bu oyunda gb ve item satışı olmazsa oyun biter bunu bilmiyorsan oyuna yeni başlamışsındır. yasaklanırsa da 100 kişi oynarsın oyunu
    Uzun süre oynadım. Uzun süredir de ara vermiştim. KOREKO ya ara sıra girip bakıyorum sadece. parasıyla değil hakkıyla oynayacaksa o 100 kişi onlarla oynamaya razıyım aslan parçası . devam et bekleme yapma

Junior Member
    Guncel yayıncı firma yöneticilerinin dikkatini çekmedi konu galiba cünkü kendileri de farkında sanırım yaptıklarının. Gerekeni oyuncu olarak ben yapıp oyunun gerçek sahibi olan MGAME firmasına konuyu yazacagım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunu en az 500 kez açıklamışımdır. Lütfen arama kısmını kullanarak ne cevap verildiğini bulunuz. Yanılmıyorsam 2-3 gün önce yine cevaplamıştım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.