Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Loading object dolmuyor

Merhabalar,

Oyunu kaç kez yeniden kurmama rağmen oyuna girmeden loading object ekranında dolmadan takılı kalıyor.10 denemeden 1 inde karakter doğar doğmaz dc yiyorum.Konu hakkında desteğinizi rica ederim.

Teşekkürler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Bilgisayarınızdaki donanımsal problemler olabilir driverlarını güncellediniz mi ?

Junior Member
    Merhaba,
    18.06.2019 tarihinde durup dururken dc yemiştim. 19.06.2019 saat 13:00 den itibaren karakter ekranında oyuna giriş için karakteri çift tıkladıgımda direkt dc atıyor oyuna giremiyorum. Yeniden kurup yeniden yükledim defalarca ama sorun aynı. Ayrıca bazen A problem occurred in the xigncode3 program. error code: 000001e7 terminanting program olarak da hata veriyor bu şekilde olunca hiç girilmiyor. ekran kartım güncel
    Last edited by Death_Stroke; 06-19-2019 at 09:01 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by onlypeace View Post
    Merhaba,
    18.06.2019 tarihinde durup dururken dc yemiştim. 19.06.2019 saat 13:00 den itibaren karakter ekranında oyuna giriş için karakteri çift tıkladıgımda direkt dc atıyor oyuna giremiyorum. Yeniden kurup yeniden yükledim defalarca ama sorun aynı. Ayrıca bazen A problem occurred in the xigncode3 program. error code: 000001e7 terminanting program olarak da hata veriyor bu şekilde olunca hiç girilmiyor. ekran kartım güncel
    Merhaba,
    Siz aşağıdaki konudaki adımları deneyebilir misiniz ?

Xigncode Hatası Alan Oyuncular Hakkında!

Tags for this Thread