Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

-Ip Match ile ilgili Bir Bilgilendirme Alabilirmiyiz?

-Herkese Merhabalar iyi oyunlar iyi forumlar Biraz Önce Ip match ile ilgili Ceza Alan bir arkadasimizin Konusunu görunce Aklima Takildi Musadenizle Bilgisi olan Bir Aciklama Yapabilir mi ?
    Sorum Su Yönde olucak Simdi takdir edersinizki illegal Yazilim Kullanan Oyuncular Vs Dinamik Ip kullanmakta Ve bizleri bu durum etkiler mi ? Yani aklima gelen Su Benim kullandigim Ip adresini Bir Baskasi dinamik Ip kullandigi icin Oda kullanabilir mi ? Pek Fazla Bu konuda Bir bilgim yok Bilgilendirmeniz icin simdi den tesekkur ederim Sonucta Herkesin el emegi Charlarinin Ve cabalarinin Heba Olmamasi Taraftariyim..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

İp ban atılmadan önce detay veremeyeceğimiz bir şekilde derinlemesine bir inceleme yapılıyor. Fakat oyuncularımıza vpn tarzı sürekli ip adresi değiştirebilen programları kullanmamayı öneriyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

İp ban atılmadan önce detay veremeyeceğimiz bir şekilde derinlemesine bir inceleme yapılıyor. Fakat oyuncularımıza vpn tarzı sürekli ip adresi değiştirebilen programları kullanmamayı öneriyoruz.
    Bilgilendirme icin tesekkur ederim özellikle dikkat ediyorum Ip degistirmemeye Ama Demek istedigim Bana Atanmis Bir Ip adresini Baska biri Kullanabilir mi ? Benim bilgi Almak istedigim tam olarak bu... Simdiden Tesekkur ederim