Page 5 of 25 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 248
    kac gundur maduruz ben 6 gundur bu durumdan dolayı charımı baslatamadım kash de cektık bosa gıdıyor hersey su konuyu bır an once cozsenızde bızde yenı dunuculara baglansak. nedır bu sorumsuzluk arkadas ya...

Hadi beyler bi açıklama yapın bari daha ne kadar bekleyecez

Junior Member RainbowSix's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    yönetici arkadaşlar, forumda toplamda 3 adet mesajım var. bu 3 adet mesajım da sadece bu konu başlığı altında. diğer arkadaşların sitemlerinin doğru olduğu görüşündeyim. bence artık birinin çıkıp bu konu hakkında bilgi vermesi gerektiğini düşünüyorum. 13-16/06/2019 tarihleri arasında verilecek olan mağduriyet premiumlarının bu konu ile ilgili bir bağlantısı olduğunu düşünmemiz gerekir mi? yani yeni serverlara yeni karakter kayıtları olur, insanlar bu karakterler ile serverlarda doluluk oluşturur gibi bir düşünce mi hakim? bu sebepten dolayı mı bizler oyunlara giremiyoruz? çalışan bir sistemin bozulması çok anormal.. ki bu sistem serverlar açılmadan önce başladı ve o kadar yeni başlayan insanın aktif oluşunda bozulmayan bir sistemdi. şimdi bizler bu sorunun 17/06/2019 tarihine kadar çözülmeyeceğini mi düşünmeliyiz? artık bir açıklama ya da artık bir çalışma gerekli. yazılımcı olan arkadaşlar mutlaka vardır diye düşünüyorum, baştan oyun veya sistem yaratmıyorsunuz, var olan sistemin geri yüklenmesini sağlayacaksınız.

saygılar..
    Eriyen kar gibi düşecekler,
    Gözlerinde ateşle yükselişimizi izleyecekler,
    Başlarını eğecekler.
    Sonra güleceğiz ve önümüzde diz çökecekler!

old member of cypher...

açıklama yaptılar ya arkadaşlar sizde çok sabırsınız problem çözülünce yazcaklar (çözülürse tabi).....Ama anlamadıkları şu problem çözüldükten sonra haberimiz olcak zaten sizin açıklamanıza gerek kalmıcak NTTGame Ekibi....

Quote Originally Posted by RainbowSix View Post
    yönetici arkadaşlar, forumda toplamda 3 adet mesajım var. bu 3 adet mesajım da sadece bu konu başlığı altında. diğer arkadaşların sitemlerinin doğru olduğu görüşündeyim. bence artık birinin çıkıp bu konu hakkında bilgi vermesi gerektiğini düşünüyorum. 13-16/06/2019 tarihleri arasında verilecek olan mağduriyet premiumlarının bu konu ile ilgili bir bağlantısı olduğunu düşünmemiz gerekir mi? yani yeni serverlara yeni karakter kayıtları olur, insanlar bu karakterler ile serverlarda doluluk oluşturur gibi bir düşünce mi hakim? bu sebepten dolayı mı bizler oyunlara giremiyoruz? çalışan bir sistemin bozulması çok anormal.. ki bu sistem serverlar açılmadan önce başladı ve o kadar yeni başlayan insanın aktif oluşunda bozulmayan bir sistemdi. şimdi bizler bu sorunun 17/06/2019 tarihine kadar çözülmeyeceğini mi düşünmeliyiz? artık bir açıklama ya da artık bir çalışma gerekli. yazılımcı olan arkadaşlar mutlaka vardır diye düşünüyorum, baştan oyun veya sistem yaratmıyorsunuz, var olan sistemin geri yüklenmesini sağlayacaksınız.

saygılar..
    Harika bir sekilde anlatmıssın olayı dostum ama onların bundanda haberi yoktur. NTTGame TR ekibinde vasıflı ve bilgili personel oldugunu sanmıyorum bildikleri tek sey var iletiyoruz haber bekliyoruz.Gerekli yerlere ilettik.Bizde bilmiyoruz. kimsede sormuyor arkadas o zaman sen orda ne is yapıyorsun. ?
    Last edited by Khenarth; 06-14-2019 at 03:12 PM.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by RainbowSix View Post

saygılar..
    eline saglık kardesım guzel ozetlemıssın ama yonetımın bunu okuyacagından emin degılım 6 gun oldu ya !!!!!!!

eskiden herşeyle ilgilenilirdi şimdi oyun bomboş bır şirkete kalmış herhalde her şeyde bug hata insanı oyundan soğutuyorlar

Junior Member
    Tam oyuna başlıcam dedim kendime bi 2-3 bin tl lik bütçe ayırdım şimdide oyunun hatalarının çözülmesini bekliyoruz çok saçma gerçekten çok saçma :S

Junior Member
    bu kadar zor olmamalı

Junior Member
    tren koxp yapan pwnage i yetkili olarak alan adamlardan bişey beklemiyordum zaten