Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 248
    Junior Member
    Quote Originally Posted by tekeci35emre View Post
    iyi günler arkadaşlar bende iki telefon numarasıyla denedim code lar alındı kullanılmamış olarka duruyor ve kodu giriyorum gecersiz kod yazıyor şimdi bu hata düzeltiginde biz bu kodlarımı kullancaz yoksa yeni kodlamı giriş yapmamız gerekcek eger yeni kod alın derlerse tekrar yeni bi numara alıp öylemi giriş saglıcaz yani bu hata giderildiginde aldıgımız kodları kullanıp giriş yapabilelim yada bilet atalım aldıgımız kod gonderlim bizede serverları acsınlar bu daha iyi olur cunku okadar para yatırdık cash aldık öyle duruyor oyun oynayamıyorz maduriyetimiz giderin charlarımızı acalım cashlerimiz kullanalım yeni serverlarda başka bişey istemiyorz ki bu oyunu zevk almak için oynuyorz fakat nedn bukadar zorluk cektriyolar kayıt işlemleri cok sıkıntılı olmuş

Tam teknik bir açıklama yapamam ama anladığım kadarı ile şuan biizm denediğimiz hatlar daha kullanıma düşmedi ondan dolayı o kodları kullanabiliriz galiba
    Last edited by Khenarth; 06-13-2019 at 12:15 PM.

Yeni kodlar gelicek düzelince

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by tekeci35emre View Post
    iyi günler arkadaşlar bende iki telefon numarasıyla denedim code lar alındı kullanılmamış olarka duruyor ve kodu giriyorum gecersiz kod yazıyor şimdi bu hata düzeltiginde biz bu kodlarımı kullancaz yoksa yeni kodlamı giriş yapmamız gerekcek eger yeni kod alın derlerse tekrar yeni bi numara alıp öylemi giriş saglıcaz yani bu hata giderildiginde aldıgımız kodları kullanıp giriş yapabilelim yada bilet atalım aldıgımız kod gonderlim bizede serverları acsınlar bu daha iyi olur cunku okadar para yatırdık cash aldık öyle duruyor oyun oynayamıyorz maduriyetimiz giderin charlarımızı acalım cashlerimiz kullanalım yeni serverlarda başka bişey istemiyorz ki bu oyunu zevk almak için oynuyorz fakat nedn bukadar zorluk cektriyolar kayıt işlemleri cok sıkıntılı olmuş
    NTTNow programı ile telefon numaranızı eşleştirdiğinizde programda bir adet "Not Use" şeklinde doğrulama kodu gözükür.

Normal şartlarda websitemizden kayıt işlemi için telefon numaranızı yazdığınızda yukarıda bahsettiğim kod "Used" olur ve size yeni bir kod verir bu yeni kod ile kayıt işleminizi tamamlarsınız.

Ancak bu yeni kod şu an kullanıcılarımıza gitmediği için ve mevcut "Not Use" kodları da kayıtta kullanılamadığı için kayıt işlemi tamamlanamıyor.

Junior Member
    Ne zaman duzelıcek en kisa zamanda dİyorsunuz ama her geÇen dakİka bİzler oyundan soĞuyoruz ve aklimizda oyuna baŞlamak varken en İyİsİ baŞlama dÜŞÜncesİ yaratiyorsunuz. LÜtfen bİr zaman verİn bİzde ona gÖre bekleyelİm veya beklemeyelİm.

Member
    Infractions
    0/1 (3)

Red face nttnow

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    NTTNow programı ile telefon numaranızı eşleştirdiğinizde programda bir adet "Not Use" şeklinde doğrulama kodu gözükür.

Normal şartlarda websitemizden kayıt işlemi için telefon numaranızı yazdığınızda yukarıda bahsettiğim kod "Used" olur ve size yeni bir kod verir bu yeni kod ile kayıt işleminizi tamamlarsınız.

Ancak bu yeni kod şu an kullanıcılarımıza gitmediği için ve mevcut "Not Use" kodları da kayıtta kullanılamadığı için kayıt işlemi tamamlanamıyor.
    Hocam şu anki son durum nedir teknik biriminiz ne kadar ilerledi?
    çözüme yaklaşıldımı.
    kısa bir bilgilendirme yaparmısınız

Junior Member
    Tam olarak ne zamana hallolur oyuna kayıt yapamıyoruz. Bu ciddi bir sorun bence en kısa zamanda yapılmasını temenni ediyorum. En azından tahmini bir zaman aralığı verseniz ona göre beklerdik mesela bir kaç saatmi yok sa birkaç haftamı nedir yani ?

Quote Originally Posted by yusdan24 View Post
    Tam olarak ne zamana hallolur oyuna kayıt yapamıyoruz. Bu ciddi bir sorun bence en kısa zamanda yapılmasını temenni ediyorum. En azından tahmini bir zaman aralığı verseniz ona göre beklerdik mesela bir kaç saatmi yok sa birkaç haftamı nedir yani ?
    Bir kaç hafta falan olursa kapatsınlar şirketi evlerine gitsinler zaten 24 saatten fazla sürmez diye düşünüyorum çünkü gerçekten ciddi bir durum

Member
    Infractions
    0/1 (3)

Exclamation Ntt now

Quote Originally Posted by undergroundrapci View Post
    bir kaç hafta falan olursa kapatsınlar şirketi evlerine gitsinler zaten 24 saatten fazla sürmez diye düşünüyorum çünkü gerçekten ciddi bir durum
    hocam bu durum 2 gündür böyle 2 gündür kayit olamadim ve oyunu oynayamiyorum
    belki daha öncedende vardir belki 1 haftalik mevzudur bilemem

Quote Originally Posted by FURYSLAYER1993 View Post
    hocam bu durum 2 gündür böyle 2 gündür kayit olamadim ve oyunu oynayamiyorum
    belki daha öncedende vardir belki 1 haftalik mevzudur bilemem
    Biliyorum dostum bende 2 gündür aynı durumdayım ama dediğim gibi en fazla 24 saat daha sürer en kötü nntnow onayını kaldırmak zorunda kalırlar ama bir şekilde çözerler her geçen saat şirkete zarar yeni başlayan adam premium unu genie sini cartını curtunu alır ee bu adam oyuna giremezse şirkette o parayı 1 2 hafta askıda tutamaz tutmaz mecbur yapılacak bir şeyler

NEt zaman verebilecek bi Mod yok mu ? İşi gücü bıraktık bunu kovalıyoruz ..