Page 1 of 25 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 248
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

NTTNow Doğrulama Kodu Hakkında

Değerli Şövalyeler,

Bildiğiniz gibi yeni sunuculara kayıt olabilmeniz için ilk olarak NTTNow uygulaması ile telefon numaranızı SMS yolu ile akıllı telefonunuzla eşleştirmeniz ve ikinci adım olarak websitemizdeki yeni sunucu kayıt bölümünü kullanarak NTTNow uygulamasından aldığınız doğrulama kodunu kullanarak kayıt işlemini tamamlamanız gerekiyor.

Veri Merkezi alt yapı çalışmaları sonrasında NTTNow uygulamasının ikinci adımda kullanacağınız doğrulama kodunu göndermediğini tespit ettik. Konu hakkında gerekli bildirimi yaptık ve ilgili birimin bu sorunu en kısa zamanda çözmesini bekliyoruz.

Gelişmeleri konu üzerinden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sorun giderildi, NTTNow'a telefon numaranız ile giriş yapabilir ve yeni sunucular için kaydınızı oluşturabilirsiniz.

NTTNow ile ilgili hala sorun yaşayan oyuncularımız olur ise destek bölümümüze bilet gönderebilirler.

İyi oyunlar!

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Last edited by Patheoz; 06-18-2019 at 01:41 PM.

Allah razı olsun en azından sabit konu açıldı yakında düzelir diye düşünüyorum

Junior Member
    2 gündür uğraşıyorum mesaj gelmiyordu fark edilmesi çok iyi oldu

Junior Member
    allah razı olsun lütfen kısa sürede sonuçlandırın :S

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    sonunda ya ilgilenen bir yetkili cıktı ve sabit konu
    umarım en kısa sürede neticeye varılır .

Junior Member
    Umarım yakın zamanda çözülür bekliyoruz. İlginiz için teşekkürler

Junior Member
    bugün çözülecekmi

Junior Member
    Oyun için bilgisayar topladık inşallah düzelir

Junior Member
    yeni bir haber gelişme varmı

iyi günler arkadaşlar bende iki telefon numarasıyla denedim code lar alındı kullanılmamış olarka duruyor ve kodu giriyorum gecersiz kod yazıyor şimdi bu hata düzeltiginde biz bu kodlarımı kullancaz yoksa yeni kodlamı giriş yapmamız gerekcek eger yeni kod alın derlerse tekrar yeni bi numara alıp öylemi giriş saglıcaz yani bu hata giderildiginde aldıgımız kodları kullanıp giriş yapabilelim yada bilet atalım aldıgımız kod gonderlim bizede serverları acsınlar bu daha iyi olur cunku okadar para yatırdık cash aldık öyle duruyor oyun oynayamıyorz maduriyetimiz giderin charlarımızı acalım cashlerimiz kullanalım yeni serverlarda başka bişey istemiyorz ki bu oyunu zevk almak için oynuyorz fakat nedn bukadar zorluk cektriyolar kayıt işlemleri cok sıkıntılı olmuş