Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 241 to 248 of 248
    hatası werıyor ve sms gelmıyor.... nttnow unable to en code

Junior Member
    msj gelmiyorr

Junior Member
    Sorun bende giderilmedi kardeşim bilet göndermek için n point istiyorsunuz bide çözecekseniz çözün yalan konuşmayin.premium vs alalim dedik tamamda soyguna ve sahtekarliga gerek yok.

Junior Member
    Kıbrıs'ta yaşıyorum . +90 ile başlıyor telefon numaram tüm kayıt işlemlerini gerçekleştirdim ama NTTNOW uygulamasını IOS iphone 5S telefonuma indirdim ve 0 koymadan nuMAramı yazdım mesaj gelmedi . Ticket açtım şikayetimi yazarak , belliki yazdığım okunmadan cevap verilmiş .Bana adım adım nasıl yapılacağını gösteren forum linki atılmış ve TİCKET KAPATILMIŞ ??? BENDEN EVET SORUNUM ÇÖZÜLDÜ GERİ DÖNÜŞÜ ALMADAN ??? Hayatımda böyle birşey görmedim....İŞİN DAHA KOMİK TARAFI TİCKET ' I TEKRAR CANLANDIRMAK İSTEDİM BU SEFERDE GÜNDE 1 TİCKET ACABİLİRSİNİZ UYARISI ALDIM ... BU REZİLLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL ÇOK AÇIK VE NET .

Sizlerden ricam herhangi bir yetkili abi sorunun ne olduğu telefonuma neden mesaj gelmediği ile alakalı bilgiyi kimden alabileceğim birine beni yönlendirmeniz.

TEKRAR BELİRTİYORUM KIBRIS'TA İKAMET EDİYORUM VODAFONE KULLANICISIYOUM İOS 12.3.1 , İPHONE 5S KULLANIYORUM . AMA BANA MESAJ GELMİYOR HİÇBİR ŞEKİLDE GELMEDİ .

Junior Member
    Quote Originally Posted by pancake7 View Post
    Kıbrıs'ta yaşıyorum . +90 ile başlıyor telefon numaram tüm kayıt işlemlerini gerçekleştirdim ama NTTNOW uygulamasını IOS iphone 5S telefonuma indirdim ve 0 koymadan nuMAramı yazdım mesaj gelmedi . Ticket açtım şikayetimi yazarak , belliki yazdığım okunmadan cevap verilmiş .Bana adım adım nasıl yapılacağını gösteren forum linki atılmış ve TİCKET KAPATILMIŞ ??? BENDEN EVET SORUNUM ÇÖZÜLDÜ GERİ DÖNÜŞÜ ALMADAN ??? Hayatımda böyle birşey görmedim....İŞİN DAHA KOMİK TARAFI TİCKET ' I TEKRAR CANLANDIRMAK İSTEDİM BU SEFERDE GÜNDE 1 TİCKET ACABİLİRSİNİZ UYARISI ALDIM ... BU REZİLLİKTEN BAŞKA BİRŞEY DEĞİL ÇOK AÇIK VE NET .

Sizlerden ricam herhangi bir yetkili abi sorunun ne olduğu telefonuma neden mesaj gelmediği ile alakalı bilgiyi kimden alabileceğim birine beni yönlendirmeniz.

TEKRAR BELİRTİYORUM KIBRIS'TA İKAMET EDİYORUM VODAFONE KULLANICISIYOUM İOS 12.3.1 , İPHONE 5S KULLANIYORUM . AMA BANA MESAJ GELMİYOR HİÇBİR ŞEKİLDE GELMEDİ .
    Merhaba siz sorunu çözebildiniz mi ?
    Bende Kktc'de ikamet ediyorum ve operatör olarak Kktc Vodafone kullanıyorum. Telefon modeli Samsung Note 8
    Sizde çözüldüyse nasıl bir yol izlediniz bilgi verebilirmisiniz lütfen.

Junior Member
    Quote Originally Posted by stoneyavuz123 View Post
    telefonuma sms geliyor
    NttNow Kodunuz : *********
    Hemen Kod ile
    NttNow.NttGamers.com
    adresimizden karakterinizi güncellemezseniz girişleriniz engelleecektir. Son uyarımızdır! B121 (( hani nttnow mesaj atmıyordu bize ? ve bu gelen mesaj otp kurarken gelen mesaj kısmından nttgame.com atıyor ?
    kardeşim bu mesajı ben de aldm fakat itimad edip verdikleri linke girmedim zaten verdikleri linkte 'nttegame' şeklinde yani linkte fazladan bir 'e' harfi var mesaj geldikten sonra çarıma girş yaptım hiçbir sorun yok derhal durumu desteğe yazdım cevap bekliyorum onlar cevap verene kadar da hiç bir işlem yapmayacagım bence bu bir dolandırıcılık girişimi neden Ntt game 'son uyarımızdır' desin ki ? ilk uyarıyı yapmadan son uyarı nasıl olacak?

Junior Member
    teşekkür ederim 10 tane telefon numarası çöp oldu ne kod geliyor ne bişey contrat bilmem ne cart curt derken bütün evdeki telefon numaraları çöp oldu şimdi hepsine ready bilmem ne diyor yeni serverlara halen giriş yapamıyorum ... sağol nttgame yine bi hayal kırıklığı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aogfeyn12 View Post
    teşekkür ederim 10 tane telefon numarası çöp oldu ne kod geliyor ne bişey contrat bilmem ne cart curt derken bütün evdeki telefon numaraları çöp oldu şimdi hepsine ready bilmem ne diyor yeni serverlara halen giriş yapamıyorum ... sağol nttgame yine bi hayal kırıklığı
    Nttnow kategorisine destek bileti göndererek, hesabınızın incelenmesini talep edebilirsiniz.