Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

oyuna girişte dc ekranıyla girmeya çalışması

oyuna girişte dc ekranıyla girmeya çalışması ve direk "locading character data" oyundan atması
    tüm charlarım aynı şekilde oyuna girmiyor restten sonra

Last edited by ZhuGeLiang; 06-13-2019 at 10:40 AM.

konu güncel cevap veren sorunu çözebilen yok mu bilet attım dönen olmadı kaç tane konu var bununla ilgili cevap veren olmamış nedir bunun sebebi bende şu anda oldu sabah girebiliyorken 3200 cash yüklemiştim akşam girdiğimde aynı sorunla bende karşılaştım ve trade açık olmayan hesabımda da aynı sorun var evet modemi resetledim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BosKoyGitsin26 View Post
    konu güncel cevap veren sorunu çözebilen yok mu bilet attım dönen olmadı kaç tane konu var bununla ilgili cevap veren olmamış nedir bunun sebebi bende şu anda oldu sabah girebiliyorken 3200 cash yüklemiştim akşam girdiğimde aynı sorunla bende karşılaştım ve trade açık olmayan hesabımda da aynı sorun var evet modemi resetledim
    Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin.

Olmaz ise, modeme reset atın ve 2-3 patch oyunu geriye alıp, yamanın tekrar kurulmasını sağlayın.

Eğer sorun devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Senior Member
    Bende birebir aynısını yaşıyorum.

https://forum.nttgame.com/forum/show...%B1nca-dc-olma