Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 22 of 22

Thread: Npt ip mach

Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Önce neti komşumla kullanıyoruz dedi, sonra kuzenim de oynuyorum o da npt yapmış dedi. Bu kadar emin işte konuyu açan kişi. %90 birlikte npt yapmışlar ip çakışınca da gümletmişler. %99 suçlu yani tüy dikmeye gelmiş foruma. Umarım açılmaz da aklı başına gelir.
    Tekrar yazıyorum, evde kullandığım ıp komşumla bırlıkte kullandıgımız ortak ttnetten çekilen ip, ama genelde kuzenımle oyunu oynuyorum sonuç olarak leptop kullanıyorum ve oda bu oyunu oynadığı için gunumun yarısı oyunda ıken onlarda oluyor, kuzenim kendı carına npt yaptığını ben ban yedikten sonra söyledi

zaten ve bende bunu duyduktan sonra neden ban yediğimi anlamış oldum, ben karakterimde herhangi bir illegal bir işlem sağlamadım sadece onun ipsini kullandığımdan dolayı ban yemiş oldum, benım bu durumda karakterime gelen yada nptye karışan bir işlemim olmadı, ip değil

karakter incelensini sonuç olarak sen bir bankada çalısıyorsun ve şubede birisi para kaçırıyor sende aynı şubede calısıyorsun dıye senın bu durum suçlu olduğunu belgelemez, sonuç olarak suçsuzum doğru olan ne ise onu söyledim ve ben sonuç olarak yeni bir oyun cu değilim vede olmadım,

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Öncelikle şu konuyu bir netleştirelim, her ay düzenli olarak pus eşyası veya npoint almanız ileride karışacağınız bir illegal aktivite de ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir. Forum kullanıcılarına bu şekilde bir algı vermeye devam etmeyin lütfen.
    NPT IP Match cezası süreli bir ceza değildir, IP'nizdeki diğer hesap nasıl süresiz ceza almış ise sizin hesabınızda süresiz olarak kullanıma kapatılmıştır.

Bunlara ek olarak, sevgili GamesDepot arkadaşımızın da belirtmiş olduğu gibi forum üzerinden bu tür hesap işlemleri için maalesef hizmet verememekteyiz. Lütfen tarafınıza yapılacak geri dönüşü sabırla bekleyiniz.

İyi forumlar.