Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 110
    Member Carpenoct3m's Avatar
    Nickname
    MiscreantAzeroth
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FEUERFREI
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    NTTGame, bu yaptığı ile dün ağlayan, sızlayan ve mızmızlanan kişileri susturduğunu düşünüyorum. Ama buna rağmen hala bu neden böyle oldu diyenler olacaktır, boşverin! Bu şekilde insanların gönlünü aldığınızı düşünüyorum. Teşekkürler.
    FRAGLA WEB TASARIM HİZMETLERİ
    Clan VengefulSpirit

Senior Member
    Bu premiumları istediğimiz bir tarihte L'den alıp yine istediğimiz bir tarihte kırdırabiliyor muyuz yoksa bir süre sınırlaması var mı?

Senior Member
    Elinize sağlık Teşekkürler

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Carpenoct3m View Post
    NTTGame, bu yaptığı ile dün ağlayan, sızlayan ve mızmızlanan kişileri susturduğunu düşünüyorum.
    Belki de bu adımın atılmasında onların gösterdiği tepkinin de payı vardır? Mesela telafi duyuruları sadece premiumlularaydı, buna da tepki gelmişti ve şimdi bu ödül herkese.

Bu yüzden lütfen bu taraf olma algınızı tekrar gözden geçirin. İnsanlar ya o taraf ya bu taraf olmak zorunda değil, sadece isteklerini belirtebilir, bu belirtme de sızlanmak değil hak aramaktır. Eğer bir gün sizin de hak arayacağınız durum olursa emin olun size destek verecek kişiler onlar.
    Last edited by FFferik16; 06-12-2019 at 12:00 PM.

Cool

Çok güzel olmuş teşekkür ederiz umarım bir degişiklik olmaz bizi de dinlediginiz icin ayrı teşekkürler

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Değerli Şövalyeler,

10 Haziran günü gerçekleştirilen Veri Merkezi alt yapı çalışmaları süresince Knight Online macerasına ara vermek durumunda kalan kullanıcılarımız için ekstra olarak aşağıdaki telafi süreci işleyecektir.

13.06.2019 10:00 ile 16.06.2019 23:59 tarihleri arasında oyuna giriş yapan her oyuncumuzun posta kutusuna (L) 1 günlük WAR Premium ve 1 günlük EXP Premium hediyesi gönderilecektir.

Telafi hediyeleri için herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır, hediyeleri almak için yapmanız gereken tek şey 13-16 Haziran tarihleri arasında oyuna giriş yapmak olacak.

Herkese iyi oyunlar diliyoruz!

NTT Game | Knight Online Ekibi
    Atıp tutanlar için umarım bu hediyeler yeterlidir
    Ama bana yapılan küfür için henüz bir ceza uygulanmamış
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Çok güzel bir haber.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Carpenoct3m View Post
    NTTGame, bu yaptığı ile dün ağlayan, sızlayan ve mızmızlanan kişileri susturduğunu düşünüyorum. Ama buna rağmen hala bu neden böyle oldu diyenler olacaktır, boşverin! Bu şekilde insanların gönlünü aldığınızı düşünüyorum. Teşekkürler.
    Merhaba,

Dün gösterilen tepkiler ağlama ya da sızlanma olarak nitelendirebilecek tepkiler değildi. Tepkilerin tamamın haklıydı. Fakat unutulmaması gereken nokta ise bahsi geçen "Switching Premium" telafilerini kendi kafamıza göre değil, bize iletilen bilgi bu şekilde olduğu için duyurduk.

Sizden gelen tepkileri okuduktan sonra sayfayı kapatıp içimiz rahat bir şekilde işimize devam edemiyoruz, eğer böyle kişiler olsaydık bir önceki yayıncı firmadan farkımız kalmazdı.

Umarım bu telafi herkesi mutlu edecektir.

Keyifli oyunlar arkadaşlar

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Teşekkürler yönetim sevindirdiniz

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Çok güzel bir haber. Emeğinize sağlık. İlginiz için teşekkürler.