Results 1 to 8 of 8

Hybrid View

Junior Member

Yeni Kurulumdan sonra Karşılaştığım sorunlar [GÜNCEL GİRİŞ SORUNLARI ]

Oyunu Yaklaşık 1 ay kadar önce silip yeniden sitedeki güncel kurulum linklerinden indirerek kurdum daha sonra tek tek başıma gelen sorunları aşağıya sıralıyorum ben sorunu çözemedim umarım yetkili arkadaşlar yardımcı olur.
    1: oyun içerisindeki vanguard symbolu bozuk gözüküyor.
    2: Launceri Actığınızda bazen start gelmiyor kapatıp tekrar açınca geliyor. ( 4 5 denemeden sonra )
    3: Launcer de starta bastıktan sonra sağdaki xincode 3 dolmuyor bekletiyor taki ben görev yöneticisinden sonlandırana kadar ( bu sırada işlemci kullanımı %0 )
    4: oyuna girdik id pass yazdık otp ekranı bazen geliyor bazen gelmiyor yine bekletiyor ben kapatıp yeniden deneyene kadar
    5: otp ekranı geldi otpyi yazıyorum bu seferde server ekranı gelmiyor server ekranı da yukarda belirttiğim gibi oluyor.
    6: server ekranı geldi serverimi seçiyorum entere basıyorum connect yazıp kalıyor sonrada fail veriyor

biraz uzun bi yazı oldu fakat yazdıklarımın hepsini tek tek yaşıyorum her relog attığımda nerdeyse yaşanıyor sıraladıklarım internet sağlayıcımdan olduğunu düşündüm aradım kontrol ettirdim sorun yok dediler reset attım windowsu guncelledım güvenlik programım 2 yıldır kullandığım halen kullanmakta olduğum bi lisanslı bi program hersey oyunu silip yeniden kurduktan sonra başladı umarım çözüm bulunur teşekür ederım..

Bende 0 sikinti

Senior Member
    bu sorunlar senın bilgisayarın ile alakalı dostum. bende de 0 sıkıntı.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Genel kontroller sonucunda bahsettiğiniz sorunlar ile karşılaşmadık. Farklı bir bilgisayardan giriş yapmayı dener misiniz?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Genel kontroller sonucunda bahsettiğiniz sorunlar ile karşılaşmadık. Farklı bir bilgisayardan giriş yapmayı dener misiniz?
    malesef başka bilgisayarım yok deneyemiyorum

Junior Member
    tek değişken oyunu silip yeniden kurmuş olmam. oyüzden bilgisayardan kaynaklandığını sanmıyorum. Oyunu yeniden kurup deneyebilirmisiniz bu sorun yok diyen arkadaşlar. sitedeki yeni kurulum dosyasıyla.

Member
    Nickname
    BAJOO
    Clan
    ArmyOfStarS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    1/0 (0)
    sayın yetkılılerden rıcam bende aynı problemle karsılasıyorum start gelıyor o.t.p gelıyor ama server secme kısmına bende gelemıorum oyunu sılıp tekrar yukledım ama gene aynı hatayla karsılasıyorum yardımcı olursanız sevınırım ıyı calısmalar dılerım...
    ArmyOfStarS

BAJOO GORDİON

.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Problem yaşayan arkadaşlar 1 patch geri alıp tekrar yükleme yaparak deneyebilir. Bu şekilde düzelmesi lazım.