Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by StoneGate View Post
    Mümkün değil çünkü farklı bir oyun açıkken Knight Online'a girdiğimde internet bağlantım koptuğundan dolayı diğer oyundan da düşüyorum. Internet üzerinde video açıksa eğer donuyor, çünkü internet bağlantım Knight Online'a tıkladığım anda gidiyor. Sonrasında oyuna giriyor ancak bir dakika sonrasında tekrardan bağlantı kopuyor ve oyundan da düşüyorum.
    Peki bilgisayarını format atarak tekrardan temiz bir şekilde kurulum yapma şansın var mı ?

Junior Member
    Var ancak sadece bu oyunda sorun olduğu için bu zahmete girmek istemiyorum. Yeniden başlayacaktım oyuna ama bu şekilde sorun olunca hevesim biraz azaldı. Bu sorunun elbette bir çözümü vardır.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Oyunu silip yüklediğiniz halde ve Gamesdepot arkadaşımızın da belirttiği çözüm önerilerine rağmen problem yaşıyorsanız, bunun temel sebebi internet sağlayıcınızdır. Lütfen müşteri hizmetlerini arayarak, bu konuda detaylı bilgi alınız. Çünkü genel anlamda oyuncularımız herhangi bir sıkıntı yaşamamaktadır.

Junior Member
    Sorun internet sağlayıcısı tarafında olsaydı eğer diğer oyunlarda da sorun yaşardım. Sorunun tam olarak neyden kaynaklandığını bilemiyorum. Sizlerin görevi oyuncu ile yöneticiler arasında köprü kurmak değil mi? Yani sizler aynı zamanda oyuncu değil misiniz? Oyuncularımız dediğinize göre sizde şirket personeli olmalısınız.

Detaylı bir şekilde sorunu çözmeme yardımcı olur musunuz?

Junior Member
    Yardımcı olabilecek misiniz?

Junior Member
    Oyuncunuza bu denli mi önem veriyorsunuz? Kaç gün oldu arkadaş! Yardım etmeyecekseniz niçin forum yöneticileri bulunuyor? Bu konuda bilginiz yoksa eğer bir üstlerinize konuyu iletmeniz gerekmiyor mu?

Junior Member
    Öyle görünüyor..
    Last edited by GamesDepot; 06-19-2019 at 03:23 AM.

Merhaba aynı sorun bendede var ko başlat deyince xcode yariya gelince netim anlik kopuyor 20 sn bekleyince düzeliyor kopma sırasında hiç bir yere bağlanmıyor sonra oyuna girince 1 dk geçmeden direk dc veriyor farkli pc lerdede denememe rahmen sorun aynı sorunun xcode oldunu fark ettim illegal Bi şekilde xcode devre dişi birakıp deneyince sorun ortadan kalkıyor illegal kullanmadan sorunu xcode nasil düzelticez oyunu sildim pc ye format attik ama düzelme yok