Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

1 OTP Hesabı(Auth Code) 2 Telefona Kurulabilinir mi?

Yeni telefon aldım da hem eskisine hem yenisine OTP yüklesem , OTP yi reset yapsam gelen Auth Code 3 gün geçerli oluyor ya o Auth Code'yi her ikisine girsek çalışır mı? Hem yedek olmuş olur. Eski telefonum sim kartsız bilgisayar masamda duracak hep , yeni telefonda işte misafirliğe gidince falan wifi'den bağlandığımda işime yarar.

Bir de zaten temel google hesabımı yeni telefona taşıyacağım için mecburen eski telefona da reset atmam gerekecek gibime geliyor. Acaba forumda deneyen oldu mu 1 google hesabını 2 android telefona kurabiliyor muyuz? Öyle oluyor ise eski telefona reset atmaya gerek olmayacak. Hatta OTP kodunu bile resetlemem belki. Çünkü yeni telefona kurmama gerek yok OTPyi. Ne olur olmaz diye kuracaktım eğer iki telefona aynı OTP yükleniyor ise.

Bir de doğal olarak sim kartı da değiştirdim nano sim yüzünden. Bankalar buna bir önlem almış sim kart kilidini kaldırtmadan mesaj göndermediler bana. Bu oyunda da var mı öyle bir şey. telefon numarası aynı sadece SIM kart değişti. OTP yi resetlersem bir problem olmaz değil mi?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    OTP Programını 2 farklı telefonda kullanabilirsiniz ancak her seferinde yeni auth code istemeniz gerekiyor. kullanılan auth kod 2. defa kullanılamamaktadır.