Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member
    Açık ve ney kurallar koymak varken INSIYATIF denen bir kavram arkasına sığınmak cok yanlış. Geçmiş olsun.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Rashnel View Post
    Açık ve ney kurallar koymak varken INSIYATIF denen bir kavram arkasına sığınmak cok yanlış. Geçmiş olsun.
    Akıllı adamın hali başka oluyor.Bu oyuna böyle adamlar lazım.Kimsenin insafına kalmak istemiyoruz.Kurallar açık ne net olmalı insiyatif ucu açık kavram.

"Ne olur bırakmayın oyunu ne olur, biz siz olmadan ne yaparız." demelerini bekliyorsunuz.
    Hep aynı hikaye, artık komik oluyorsunuz ya.

Çoğunlukla hem suçlu hem güçlüler sayesinde gerçekten mağdur olan bikaç kişide arada kaynıyo gidiyo..
    Last edited by Relaxo; 06-10-2019 at 06:10 PM.

Dostum boşuna uğraşma bu yönetimden bir cacık olmaz. Bırakmakla en iyisini yapacaksın emin ol. Git hayatını yaşa asosyal olma.
    Al bu da benim konum https://forum.nttgame.com/forum/show...4%B1-NPC/page2.
    Aynı zamanda haksız ban demişken, benim çevremde birçok kişi 2 3 çarla jr girip afk kalıyorlardı hiçbiri ceza almadı. Ben gem kaydırma yaptıkları için sinirlenip 10saniye atak yapmayıp mobların arasında dolaştım 3 gün ban yedim. Olan zaten senin benim gibilere oluyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ts bakmak ayrı bir şey, npc'yi engellemek ayrı bir şeydir.
    Arkadaşım öyle gülünç birşey söylemişsinki akıllara durgunluk vericek şekilde. Kurian/ portudan Npc ye mause ile tıklayamazsın. ! oyunu bilmeyenler mause ile tıklamaya çalışılar. B tuşuna basınca otomatik zaten en yakın NPC yi seçersin, kaldıki NPC pazar kurmuyor tek kişi açınca işgal etsin engellesin ben bunu gerçekten anlamış değilim