Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

1günlük ban sebebiyle oyunu bırakıyorum bir iki kelamım var

edit : sorun çözüldü herkese teşekkür ederim

Öncelikle hepinize iyi akşamlar,

Çocukluğumdan beri bu oyunu bilirim. Son 4yıldır aktif olarak "eşimle" beraber oynuyoruz.

yaklaşık olarak 1-2 aydır bildiğiniz gibi anvil çevresini bulcanlar istila etti. Uzun zamandır bir rogue oyuncusu olarak hem portuların hemde bulcanların içinde kayboldum. 1 hafta önce foruma başlık açtım. Ts basmanın serbest olduğu söylendi.

Günlerce bulcanlarla beraber bende bulcan ts bastım. Bugün bir şeyi fark ettim. pazarda 1 tane bulcan yoktu. hepsi portu halinde oyundaydı. bulcan bastım "pazarımı kurdum". ve 1 gün ban yedim. foruma başlık açtım.

alonsopedrolopezin Ts basmanın cezası olmadığını söylediği etiketi attım.

O ise hemen altına

Fakat, pazar kurmadan kasıtlı bir şekilde pazar alanlarını sabote eden kişilere cezai işlemler yapılmaktadır.
    Ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrardan erişim sağlayabilirsiniz.

dedi. Ben zaten pazar kurmuştum demeye kalmadan konum kilitlendi.Kurban gittim. Tam anlamıyla bunca ay bulcan basan adamlar halen pazardayken ben kurban gittim.

Ban yeme sebebim npc yi bloklamak diyor ancak Bus satılan npc zaten portulardan gözükmüyor. Bunlar ban yemezken ben ban yiyorum. Premiumumun bitmesine 66saat kalmıştı. 3600 cash yüklemek zoruma gidiyor. Ben haksızlığa uğradım. su hayatta en sevmediğim şeydir bu. Ben bu oyunu bırakıyorum. Gerçekten oyuncusunu önemseyen bir yönetim varsa yetkili birisi benimle bu başlık altında tarttışsın. Konuyu kilitleyip gitmesin. Oyunu bırakıyorum ancak forumu bırakmayı şuanlık düşünmüyorum.

Özet: Hayatında bir kere illegal kullanmamış birisi pazarda bulcanlara karşı bulcan Ts si bastığı için 1 gün ban yedi. Ts basmak suç olmadığı forumda defalarca moderatörler tarafından "gm onaylı" olarak yazıldı. Ban sebebim npc engellemek denildi . npc zaten portular tarafından engellenmiş vaziyetteydi. bunca aydır herkes bulcan oldu ceza yemedi ben yedim. yediğim ceza 1günlük olmasına rağmen zoruma gitti ve yönetim ekibinden birileriyle bu konuyu tartışmak istiyorum. Gönlüm ferahlayana kadar ben oynamayacağım. eşim oynamaya devam edeceğini söyledi kendi hesabı ile.
    Last edited by uon; 06-09-2019 at 02:27 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    İstediğim tek şey bir tane gamemaster ile forum üzerinden bu konuyu tartışmak. Kafama takılan soruları sormak . Bukadarcıkta olsa önemsendiğimizi görmek istiyoruz knight online "şövalyeleri" olarak.

@Khenarth ?

kardesim tartışırlar ama kalıp cümleler alırsn ban süren 1 gün oynucaksan buyur oynamıcaksan komple kapat pcyi zorlama derim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by VEGASTAR View Post
    kardesim tartışırlar ama kalıp cümleler alırsn ban süren 1 gün oynucaksan buyur oynamıcaksan komple kapat pcyi zorlama derim.
    hiç bir art niyetim yok. kafama bir kaçtane soru takıldı onları sormak istiyorum sadece. bazı cezalar çok saçma.

1-) Npc engellemisim diye ceza yedim ben npcnin yaninda bile değildim aksine portular npcnin icine pazar kurmuşlar

2-) bulcan olmakla abarttim lycan ts bassam sorun olmayacakti diyelim npc engellemedigini baz aliyorum alonsopedrolopez demişki ts basili sekilde pazar kurmadan beklersenizde ban yersiniz demiş mesela pazarim bitse tam pazar kurarken gm görse aaa ts basmis ama npc engellemiyor neyse pazari yok ban! diyip banlayabilir mi?cok garip geliyor bu tarz sorularim var. art niyetli değilim bazi seylere aciklik getirme zamani geldi bence. biraz daha beklicem hic bir yetkili başlığa gelmezse dediğini yapicam
    Last edited by uon; 06-08-2019 at 09:48 PM.

istersen ceza alan nickini konuya yaz kontrol ederler

Sonuna kadar destekliyorum. Ama illa oyunu bırakıyorsan da itemlerine talibim. Görev itemi, çar çöp her şey olur.

Edit: Önceki konunda 1 günlük ban için "pişmanım" falan gibi laflar etmişsin. Sen bu oyunun yokluğun bir gün dayanamıyorsun, hayatta bırakamazsın. 3200 cash, keyfine bak.
    Last edited by amoralistflozof; 06-08-2019 at 09:58 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ts bakmak ayrı bir şey, npc'yi engellemek ayrı bir şeydir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ts bakmak ayrı bir şey, npc'yi engellemek ayrı bir şeydir.
    Gerçekten olay şöyle gelişti

1-) Abi bu bulcanlar ne böyle zaten okcuyum kayboluyorum

2-) Ben de basıcam Ts ama ya ban yersem?

3-) Yetkili birilerine sordum Ts basmak sorun değil denildi

4-) yaklaşık 4 gün bulcan ırkıyla mücadele ettim ben de bulcan bastım

5-) OOO hayırdır bulcan bey AFg herhalde görürsün sen al bakalım bulcan

6-) eşim: Lycan ol bulcan çok büyük ya ben lycan basmayı düşünüyorum

7-) Bir sey olmaz

8-) Dc oldum düsünsene ban yiyormusum

9-) HASSS...

gerçekten pişmanım 1günlük cezamın 100bin adet bulcan kesmeye cevrilmesini istiyorum

edit: 1yıl 1 ay 10 gün ban yiyenler ne yapıyor bilmiyorum elim ayağım tutuştu valla 1gün gözüme 1yıl gibi geliyor acayip bir şey

edit 2: Sinirle bırakacağımı söyledim ama gerçekten neye uğradığımı şaşırdım inanın ben de bilmiyorum ne yapacağımı dediğim gibi şok oldum haksızlığa uğradığımı düşündüm
    Last edited by uon; 06-08-2019 at 10:23 PM.

Kardeşim iyi geceler. Konu ile ilgili alakam yok fakat, sana yapılan bu haksızlığa sessiz kalamadım. Aynı şey başıma gelse inan kendim için uğraşmazdım. Al buyur bu ss senin için.
    https://i.hizliresim.com/EOzb6g.jpg

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by NeFarkederKral View Post
    Kardeşim iyi geceler. Konu ile ilgili alakam yok fakat, sana yapılan bu haksızlığa sessiz kalamadım. Aynı şey başıma gelse inan kendim için uğraşmazdım. Al buyur bu ss senin için.
    https://i.hizliresim.com/EOzb6g.jpg
    Çok teşekkür ederim, dedim ya ts basmadan önce araştırdım bilgi edindim. gerçekten nerdeyse 1-2 aydır bulcanlar Bus satılan Npc olsun anvil olsun her yerdeler. Bugün bir tuhaflık vardı hepsi Ts siz şekilde pazardaydı. Npc engellemekten ban yedim. Dedim tamam eyvallah engellemişsizdir hayvan gibi bir şey bulcan ama düşününce bus satan npc varya hani içinde en az 10 tane portu var. Yemin ederim B tuşuna basmayınca gözükmüyor. Onlarda engellemiş sayılıyor onlar ban yemiyor üstüne üstün bu geceye kadar bırakın portu olarak npc engellemeyi bulcanla engelliyorlardı halen pazardalar. Zoruma gidiyor valla. Cezanın 1-2 gününde değilim.

Pazar kuruyorum içime bir portu giriyor 2 giriyor okcu charım kayboluyor, mecbur kaldım bastım asla npc engellemek icin degil. Cezam açılırsa en azından içim rahatlar ve ben artık npcnin en az 3-4 adım ilerisine pazar kurarım Ts ile kuracaksamda