Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yeniden OTP kuruyorum olmuyor

Eksi hesabımla oynamayacağım için yeni hesap açtım otp sini siteden aktif etmek sitedim ko ıd yi aldım telefondan otp yi sildim yeniden kurdum ama sanki kurulmamış gibi aynı direk açılıyor bu konu hakkında ne yapmam lazım yeni otp mi kuramıyorum ne yapmam lazım

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

ICS/OTP resmi sitesine giriş yaptıktan sonra OTP Geçerli Ayarlar sekmesinden OTP Aktifleştirme Ayarları bölümünden Knight Online World Oyun Girişi ekranını Etkin yaparak oyuna tekrardan giriş yapınız.

Bu sorunun devam etmesi halinde lütfen destek ekibi ile iletişime geçiniz.

Junior Member
    Bu değil bakın TELEFONDAN KOMPLE siliyorum otp yi uygulamayı kaldırıyorum aylardır girmediğim otp de kalmış öyle telefonda. Yeni üyelik yeni otp ama yeni otp nin ko ıd sini aktif edemiyorum. TELEFONA OTP kuramıyorum aylar önce ki üyeliğin otp si direk yeniden otp yi kurunca aktif açık olarak geliyor ko ıd istemiyor

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RUMUTU90 View Post
    Bu değil bakın TELEFONDAN KOMPLE siliyorum otp yi uygulamayı kaldırıyorum aylardır girmediğim otp de kalmış öyle telefonda. Yeni üyelik yeni otp ama yeni otp nin ko ıd sini aktif edemiyorum. TELEFONA OTP kuramıyorum aylar önce ki üyeliğin otp si direk yeniden otp yi kurunca aktif açık olarak geliyor ko ıd istemiyor
    Lütfen Özel Mesajlar bölümünüzü kontrol ediniz.

Junior Member
    SAMSUNG S8 cihazda otp yi siliyorum sonra marketten yeniden indiriyorum eski hesabın bilgileri direk kurulu geliyordu. Charın mail vs vs hiç bir şekilde hatırlamıyorum.
    Sonra ıphone s6 ya indirdim direk orada oldu