Results 1 to 6 of 6

Hesabimla ilgili şifre değişikliği istenmekte

anladığım kadarıyla 6 ay girilmemiş hesaplarda böyle bir zorunluluk gelmiş, hesabımın şifresini değiştirmek istediğimde portal da herhangi bir hareket olmuyor, otp kodunu yazmamızı istediği yerde otp kodunu girmeme rağmen sayfada tık yok.
    ''Lütfen geçerli Tek-Kullanımlık Şifre'yi girin.'' ve şöyle bir uyarı alıyorum. Bunun tarayıcı kaynaklı bir sorun olması gibi bir durum, şayet değilse bir çözümü var mı? Lakin hesabıma giremiyorum.
    Last edited by AgeOfEmpiresss; 06-08-2019 at 08:27 PM.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    selam,

Portala giriş yapmadan Şifremi Unuttum sekmesini tıklayarak istenilen bilgileri verip geçici şifre alarak sorununuzu çözebilirsiniz.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    selam,

Portala giriş yapmadan Şifremi Unuttum sekmesini tıklayarak istenilen bilgileri verip geçici şifre alarak sorununuzu çözebilirsiniz.
    peki dediğinizi yaptım fakat şimdide otp kodu yanlış diyor ben girmediğim süre içerisinde otp ile ilgili bir sorunumuz varmı peki?

Şu anda diğer hesabıma giriş yapabiliyorum ama bu hesabıma giriş yapamıyorum sorun genel de değil.

evet yaptığım kontroller sonrasında pc saatimin 1 dakika 15 sn geri olduğunu farkettim ve sorun düzelmiştir. Konu ile ilgili herhangi bir yardım ihtiyacım kalmamıştır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

OTP kodu sadece saat, tarih ve saat dilimi hatalı olduğu zaman hatalı kod üretir. Lütfen aygıtınızın saat, tarih ve zaman dilimini kontrol ediniz. Zaman diliminiz UTC +3 Istanbul değilse işletim sistemini güncellemelisiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.