Results 1 to 9 of 9

ManoFiress Jr 3 gün Ban Hakkında

Sabah jr sinden sonra oyuna giriş yapmak istediğimde 3 gün bloklu olduğunu öğrendim pusu mu premiumu hiç eksik eden biri değilim şikayet mi geldi anlamadım ve ben hiç bir jr de afq olmam tekrar incelenmesini istiyorum ban ın açılmasını talep ediyorum dönüş yapılmasını bekliyorum

Senior Member J4s1us's Avatar
    Mp recle jr ye giren priest değilmisin sen.. Genie felan açtıysan oda 3 gün ban sebebi.

Hayır dostum yeni karakter aldım okçu 80 lwl bi yanlış anlaşılma var bu arada Vega serverindeyim yetkililer bu durumu incelerse sevinirim oynayamamak hatta haksız yere kötü bir durum

Kaç saat blocklu olduğunu nasıl öğreniriz neden yetkililer cevap vermiyor sistem mi yavaş yoksa ben yanlış yerde mi yardım bekliyorum

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

KO Ban/Jail/Unblock kategorisini seçerek destek bileti göndermen gerekmektedir.

Destek Bileti

Senior Member
    yeni aldığın karakterin geçmişinden gelen bir cezadır belki yeni karakter alınca geçmiş cezaları silinmiyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    31.05.2019 tarihli bir raporda etkinlik süresince afk kaldığınız için ceza almışsınız. Bu karakter öncelerinde de afk kaldığı iddia edilmiş ancak %100 olarak rapor edilemediği için işleme girmemiştir. Cezada herhangi bir yanlışlık bulunmuyor, süre bittiğinde hesabınız açılacaktır. Lütfen tekrarlamayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

adam resmen mahşeri bu dünyada yaşadı. işlediği günahı reddediyor ve mahşerde karşısına o işlediği günah kanıtlı gösteriliyor. bu da mı gol değil ateyizler

Senior Member
    İnsanlar hiç suçu yokmuş gibi birde özellikle hileciler geliyor yok pazarda charım ban yedi yok oyundan çıktm geri giremedim gibi yalanlar ataraktan buraya konu açmaları beni bitiriyor.Sanki beyin denilen iç organ sadece onlarda var.