Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Red face Prieste toplu und ve magelere animasyon katilmali

Son zamanlarda çikan oyunlari biliyorsunuz tamamen oyunculari cezbetmek amacli efekt dolu
    konuya bu şekilde girdim çünkü şahsi düşüncem şu magelerin ejderha çikarmasiyla ilgili bence magelerin elementine göre ejderha efekti gelmeli ejderhayi mastera degilde örnegin lightinge koyun 83 oraya verince elektrik ejderhasi çikarsin sadece animasyon olsun yani özel bir etkisi olmasina gerek yok bu kendi düşüncem bence güzel olabilir.
    2. Olarak bence prieste 83 cok gereksiz kaliyor hazir und scleri kaldirmişken buffer priestlere toplu und getirilmeli 83te ve oyuna daha fazla zevk ve eşitlik katacagina inaniyorum..
    ''' bunlar şahsi düşüncelerim kimine sacma gelir kimine uygun gelir bilemem sadece paylasmak istedim''''

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    eywah eywah.
    magelere ek bişey mi istedin yoksa yanlış mı okudum.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    magelerin dragonunun pet dragon boyutuna getirilmesi lazım

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Haftaya guard kalkar mage konusu açmayın.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Dragon M23'te kalsın ama yanında dolaşsın. Sabit kalması aşırı saçma aslında. Pet gibi arkana takılıp gelmesi lazım bana kalırsa. Güzel olurdu hani şlfdsdskfşl Undy konusunda da sc geri gelsin. Bu haliyle vs ms atılmıyor. DB yiyen ölüyor, tp ya da rezlenince bi daha ölüyor. Çok tırt

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by qsman51 View Post
    Son zamanlarda çikan oyunlari biliyorsunuz tamamen oyunculari cezbetmek amacli efekt dolu
    konuya bu şekilde girdim çünkü şahsi düşüncem şu magelerin ejderha çikarmasiyla ilgili bence magelerin elementine göre ejderha efekti gelmeli ejderhayi mastera degilde örnegin lightinge koyun 83 oraya verince elektrik ejderhasi çikarsin sadece animasyon olsun yani özel bir etkisi olmasina gerek yok bu kendi düşüncem bence güzel olabilir.
    2. Olarak bence prieste 83 cok gereksiz kaliyor hazir und scleri kaldirmişken buffer priestlere toplu und getirilmeli 83te ve oyuna daha fazla zevk ve eşitlik katacagina inaniyorum..
    ''' bunlar şahsi düşüncelerim kimine sacma gelir kimine uygun gelir bilemem sadece paylasmak istedim''''
    Magelerin ejderleri konusunda destekleliyorum keşke gelse ama sen şimdi ejder felan dedin ya ejderleri kaldırırlar yada tavşan felan yaparlar.
    ikinci olarakda priestlere toplu undy çok uçuk bir fikir bence

kanka ben sahsen priest oyuncuyusum 83 sacma m23u acan nadır prı vardı onlarda 3 prı oynuyorsa en azından bir skil getirmeleri lazım gereksiz kalıyor prinin 83u fazla healt bonus alacak diye gunler harcıcagına takı yapsa ordan o acıgı kapatır genıeye harcıcagı parayla
    mage konusuna gelecek olursak cok renklı ve güzel olur mage jopu ölmüşken böyle bir efekt geri kazandırır oyuncusunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Dragon M23'te kalsın ama yanında dolaşsın. Sabit kalması aşırı saçma aslında. Pet gibi arkana takılıp gelmesi lazım bana kalırsa. Güzel olurdu hani şlfdsdskfşl Undy konusunda da sc geri gelsin. Bu haliyle vs ms atılmıyor. DB yiyen ölüyor, tp ya da rezlenince bi daha ölüyor. Çok tırt
    Zamanında çok söyledim bütün jobların silahları ve vurdukları damageler o bizim eski zamandaki gibi değil . Aşırı yüksek damageler var 2004 zamanlarına kıyasla. Hep derler eskiden undy kıyafet giyip priestten undy alırlardı vs evet biz zamanında ole yapıorduk ama elimizde raptor 7 ler vardı simdi raptor 9 lar çöp durumda. o zamanlarda millette ne takı vardı ne silah 4k ap si olan doğaüstü gibi idi.
    Yani diyeceğim şu pk sırasında Bufer priest Undy dağıtamaz CC almak zorunda 10k almak zorunda kendine saldıran adamlardan kaçmak zorunda bunları yaparken undy atması imkansız o yuzden 2k sc ile oynuyor herkes. Ama şu an bir asas tormentli 6k damage vuruyor Berserker 2-3k vuruyor mageler 2 pt geziyor her biri en az 1000-1200 arası vuruyor Sen tutup jobların HP sini azaltırsan WS ler kısalır. Kaliteli WS kalmaz. Eğer undy SC kaldırıyorsan eskisi gibi Jobların vuruduğu DAMAGELERİ de azaltman lazım. Şu an oyun ilk kim vurursa WS yi o alır. YouTube de birçok WS videosu izliyorum WS ler 1 dk nın altında sürüyor. Undy sc varken 30 dk da 2 Tur ws sürerdi . 10-15 dk arası bir WS sürerdi. Şimid 3 dk yı buldu mu ws şaşırıyoruz hele ki eski serverlerde Party WS olayı kalmadı. NTTGAME ÇOK BÜYÜK YANLIŞLAR YAPIYOR. LURE OLAYI İLE MAGELERİ KAYBEDİYOR UNDY SC OLAYI İLE MELELERİ KAYBEDİYOR. HADİ HAYIRLISI .

Prieste bir toplu zehir cure'si gelsin yıldık valla

neden hiç bir modöratörden gmden bu konuyla ılgılı bır yorum acıklama alamıyoruz