Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Üyeliklerin özellikler hakkında

Merhaba ,

Oyunda satın alabildiğimiz bütün üyeliklerde (Bronz, Gold, Platinum, War, Disc, Exp) verdiği özelliklere bakınca item drop rate increased yazıyor, hepsinde aynı cümle , ben şunu merak ediyorum bütün üyelikler aynı oramdamı item düşürme oranını artıyor yoksa her üyelik farklı mı artırıyor(disc üyelik için flash basılmadan düz hali) birde bunun bir % hesabı varmı yani gold üyelik aldık item düşürme oranı %5 artar gibi.

Senior Member enezx's Avatar
    Bu bilgi paylaşılmıyor mantıken hepsi aynı gibi düşünebiliriz ama sonuçta yazı aynı
    Dc premium avantajı var işte ekstradan flash

Junior Member
    Kendim için konuşayım DC Premium da bulunan %100 dc flasha kanıp dc premium almayı düşünmüyorum çünkü bana ekstra bir katkısı olmuyor dün kendim için en ideal ve tasarruf edebileceğim premiumu bulmak için kendi oyun tarzıma göre bir kaç deneme yaptım 80 level biri premiumlu diğeri premiumsuz 20 ms ile item droplarındaki çeşitliliğin (Yaratıkların içinden Pot, Bus vb atması) dışında premiumsuz çar ile final bossdaki drop sayısı neredeyse 1 fazla çıktı bu nedenle dc premium dısında daha ucuz alternatif premiumları tercih etmeyi düşünüyorum sizde ihtiyaçlarınıza göre premium seçeneklerine bakabilirsiniz hepsinde yazılar aynı çünkü net bir açıklamada yok.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by trkyshorty View Post
    Kendim için konuşayım DC Premium da bulunan %100 dc flasha kanıp dc premium almayı düşünmüyorum çünkü bana ekstra bir katkısı olmuyor dün kendim için en ideal ve tasarruf edebileceğim premiumu bulmak için kendi oyun tarzıma göre bir kaç deneme yaptım 80 level biri premiumlu diğeri premiumsuz 20 ms ile item droplarındaki çeşitliliğin (Yaratıkların içinden Pot, Bus vb atması) dışında premiumsuz çar ile final bossdaki drop sayısı neredeyse 1 fazla çıktı bu nedenle dc premium dısında daha ucuz alternatif premiumları tercih etmeyi düşünüyorum sizde ihtiyaçlarınıza göre premium seçeneklerine bakabilirsiniz hepsinde yazılar aynı çünkü net bir açıklamada yok.
    Bir ekiple farm yapmadığım için ben plat kullanıyorum. Genel anlamda dediginiz gibi genele baktığımızda günlük kasabildigim miktar dc ve plat prede aşağı yukari aynı

Senior Member
    ms de bossda çok birşey değişmiyor diye biliyorum ama farmda farkeder eğer farm yapçaksan dc den başka pre alma moralini bozarsın boşa

Junior Member
    Forum yetkililerinde net bir bilgi yokmu konu ile ilgili , çok basit bir soru aslında Üyeliklerin net özellikleri . Net bir bilgide yoksa bu konu hakkında net bir bilgimiz yok diye yada gizli bilgi paylaşmıyor diye dönüş yapabilirler

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Mantıken herhangi bir yüzde belirtilmediğine göre eşittir diye düşünüyorum fakat gene de teyit ettirmek amacıyla soracağım.