Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Cok mantikli ve pratik olur ama bu yuzden bu yonetim getirmez sacma sapan bisey olsa bi umut vardi

Senior Member
    Sundrese gold bar eklenmeli
    Karakter silme fonksiyonu aktif edilmeli ( Güvenli bir şekilde olması şart
    Select karakter fonksiyonu aktif edilmeli
    Lure yaması tekrar gözden geçirilmeli ve iyileştirilmeli
    UTC girişleri BDW giriş sistemi gibi yapılmalı
    Moradonda Pazar bölgesinde TS basımı kaldırılmalı
    NTTnow a giriş onayı getirilmeli ( Multi Kurianlar hala cirit atıyor )
    Eski sunuculara getirilen Green Myhtril ödülleri değiştirilmeli.
    BDW CHAOS FR JR yenilikler ve düzenlemeler getirilmeli
    Knight Royal Günde 1 kere olacak şekilde kalıcı olarak eklenmeli

Yapılacak o kadar güzel şey var ki bunlar sadece aklıma gelenler

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Destekliyorum

adam bastan sona haklı, bendende destek

Bunun tek yolu oyuna 10gb degeri de platinum bar falan getirmek sonucta 21 gb ustu itemleri alamiyoruz oyun artik buna cozum getirmeli komisyon odemekten biktik gercekten.

Senior Member
    Yasakladığı şeye mecbur bırakan bir sistem var.

Senior Member
    En yakın Zamanda Gelmesi Dileğiyle

Trade Bazında 45 50 gb ye yakın satışların önü açılmalı

oyun 32 bit diye 21 gb sınırımız var bunu anlıyoruz ancak gold bar veya eklenmesi istenen plat bar ile taşıma kapasitesini artırmak çok basit

bu duruma siteler sevinmeyecektir gb satışlarını etkilemez ancak item satış işlemini azaltıcaktır madem sitelerle bi işbirliğiniz yok

itemlara değer biçenlerde biz userlarız oyunun parasını daha fazla verimli kullanmamızı sağlamakta siz yetkililerin elinde

itemın değeri 21 gb üstü olduğunda ister istemez eşyaya sahip olmak isteyen her kişi komisyon ödüyor

Banned
    nttgame iş yaptığı sitelere eyvallah çeker çünkü aşırı samimiler a isimli site eğlence partisi verir gmler ordadır , iş ortakları onların yasakladığı birşeyi yaptığı halde NTTGAME ne çıkar kardeşimi siz niye benim yasakladığım bir şeyi yapıyonuz demez btk ya başvurup site hakkında şikayette bulunmaz, bu site benim şirketimi ilgilendiren bizim kullancılarımıza illegal yolldan destek veriyor haksız vergisiz kazanç sağlıyor para kazanıyor insaları mağdur ediyor demez o siteler istediği kadar item satabilir ama kullanıcılar item alırsa banlanır ve o sitelere uygun fiyattan e-pin sağlanıp resmi satıcı ilan edilir , akıl işi değil kardeş anlıcağın boş ver

nttgame sitesine girip resmi satıcılar kısmına girerek bakabilirsiniz ki o siteler nakit karşılığı item alışını uyguluyor, yakında tpt uygulmalarını satarsa şaşırmam.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bence de 10gblik bir bar mutlaka gelmeli. Bir item fiyatı soruyorum direk tl cevabı alıyorum gb olarak sorduğumda da nakit lazım diyor sanırsın bedava istedik artık oyun parasını bile değerli görmüyorlar. Oyunda tanıdığı olmayanlar mecburen bu sitelerin kucağına düşüyor. ACaba 10gb üzeri bir bar ekleme isteğinde bulundu mu nttgame ya da böyle bir mevzuyu daha önce tartıştılar mı merak konusu.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NativeBlood42 View Post
    Bence de 10gblik bir bar mutlaka gelmeli. Bir item fiyatı soruyorum direk tl cevabı alıyorum gb olarak sorduğumda da nakit lazım diyor sanırsın bedava istedik artık oyun parasını bile değerli görmüyorlar. Oyunda tanıdığı olmayanlar mecburen bu sitelerin kucağına düşüyor. ACaba 10gb üzeri bir bar ekleme isteğinde bulundu mu nttgame ya da böyle bir mevzuyu daha önce tartıştılar mı merak konusu.
    Ayrıca site yöneticileri misal veriyorum 4/5 bin tl fiyat çekilen wirinomların nasıl el değiştirdiğini bilebileceklermidir ?
    Yaf 150 gb fiyat çekilen bir wirinomu bu playrler nasıl takas edebiliyorlar gibi mesela ?
    Tradeye 150 gb yi nasıl koyuyor bu oyuncular diye merak etmişlermidir ?
    Tradeye 150 gb koymayı nasıl başarıyor bu playerler dedilermi ki ?
    Hiç merak edip kontrol ettilermi ?
    Takip ettiler mi ?
    Acaba.

Wirinom en basitimden örnektir.
    Daha ismini blmediğim görsem bomba sanıp karkaola götüreceğim silahlar itemler utc silahlar dragon setler
    blablabla.
    Last edited by Tuzlukcu55; 06-07-2019 at 10:20 PM.