Results 1 to 7 of 7

Durduk yere hapis

İyi günler yetkili biri bir açıklama yapabilir mi charım durduk yere hapse atılmış oyuna bile girmiyorum siriusta farklı bir hesapta charım var onunla oynuyorum bir bakayım dedim char hapiste bu nedir nasıl olur biri açıklama yapabilir mi lütfen? Benim bilgisayarımda kesinlikle farklı bir yazılım şu bu olmaz bende sadece ko yüklüdür abuk subuk sitelere girmem etmem sadece resmi forum sitesi ,frmtr ve yine sizin anlaşmalı olan siteniz kopazara son olarakta youtubeye girerim? Lütfen biri yardım etsin arkadaşlar durduk yere canım sıkıldı moralim bozuldu. Tamam siriustaki charla ban yemişliğim var lure atmışlığım 1 hafta hesabımın kapatılmışlığı var sonuna kadar da haklıydı gm'ler saygı duyuyorum da burada oyna bile girmedim neden böyle oldu neden mağdur edildim siriustaki charıma olsa neyse diyecem ama bu nasıl olur da hapse gider anlamıyorum.

Bu arada ticket attım ticketin cevabı nereye gelecek nasıl gelecek bunu da bilmiyorum açıklayacak olursa sevinirim

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Quote Originally Posted by moruk5858 View Post
    Bu arada ticket attım ticketin cevabı nereye gelecek nasıl gelecek bunu da bilmiyorum açıklayacak olursa sevinirim
    Attığın bilete cevabı Biletlerim kısmında görebilirsiniz. Buraya Nick ve Sunucu ismini yazarsan yetkili kişiler kontrol edebilirler buradan cevap verebilirler belki.

Junior Member
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Attığın bilete cevabı Biletlerim kısmında görebilirsiniz. Buraya Nick ve Sunucu ismini yazarsan yetkili kişiler kontrol edebilirler buradan cevap verebilirler belki.
    Çok sağolun hocam.

Junior Member
    Char nick: hayat1n1
    Server: Olimpia

Lütfen biri açıklama yapsın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ahmetkursat View Post
    Char nick: hayat1n1
    Server: Olimpia

Lütfen biri açıklama yapsın
    Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol edildikten sonra yanıt verilmektedir.

Bayram sona erdikten sonra tarafınıza yanıt verilir. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Junior Member
    üüüüfffff üffffff bir bitmedi şu oyunun sıkıntısı vallahi kafayı yiyecem birgün :S