Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by ZuhannaOfficial View Post
    yani bir ara günde 3 öğün yayın açıyordum, ama artık açamıyorum eskisi gibi nedenide şunlar; pus fiyatlarının pahalı olması, hiç bir şekilde destek sağlanmaması ( Premium Pot, Duration, SC vb.) ufak tefek şeyler...yani nerden baksan 4.5 ayda 1000 TL'lik npoint almışımdır. ama yeterli olmuyor bu uzun süreli yayınlar ve PK'lar için. Hani Forum Etkinliklerine katılıyorum oradan npointimi karşılıyım diye oradada hakkımız yeniyor. şimdi diyecekler bu hak ne hakkı ya sabahtan beri haktan bahsediyorsun diyenlere ithafen;

Şu yukarıdaki iki resmi eleyip, şu aşağıdaki resmi nasıl ilk üçe sokuyorsunuz? bu nasıl bir değerlendirme sistemidir? lütfen açıklar mısınız?

Hakkımın yenmesi diyince sandım ki kazandığın halde ödülün verilmedi. Sen kazanmamışsın ki? Bu yarışmalar gmlerin görüşleriyle sonuçlandırılıyor. Senin yaptığın görsellerde emek var ancak ben mesela kaydıraklı görseli daha çok beğendim. Gerçekten yaza uygun bir çalışma olmuş. Yani bu olay tamamen çalışmalara oy verenlerin beğenisine kalmış. Nasıl benim yaptığımı beğenmezsiniz diyerek hak yendiğini iddia edilmesi çok yanlış. Ki daha önceki yarışmalarda senin çalışmanın kazandığını hatırlıyorum. Aynı itirazı başka birileri senin görselin üzerinden yapsaydı doğru olur muydu? Nasıl bir düşünceniz var anlamıyorum kazanmama ihtimaliniz yokmuş gibi davranıyorsunuz.

Yayıncılara pus ürünlerinde destek verilmesi konusunda haklısın yayınlarına denk geliyorum destek verilip devamlılığı sağlanmalıydı. Ancak yanlış yerden mağduriyet oluşturuyorsun ve bu seni haksız duruma düşürüyor. Sana destek mesajı atacaktım ki bu yazdığını gördüm.

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Hakkımın yenmesi diyince sandım ki kazandığın halde ödülün verilmedi. Sen kazanmamışsın ki? Bu yarışmalar gmlerin görüşleriyle sonuçlandırılıyor. Senin yaptığın görsellerde emek var ancak ben mesela kaydıraklı görseli daha çok beğendim. Gerçekten yaza uygun bir çalışma olmuş. Yani bu olay tamamen çalışmalara oy verenlerin beğenisine kalmış. Nasıl benim yaptığımı beğenmezsiniz diyerek hak yendiğini iddia edilmesi çok yanlış. Ki daha önceki yarışmalarda senin çalışmanın kazandığını hatırlıyorum. Aynı itirazı başka birileri senin görselin üzerinden yapsaydı doğru olur muydu? Nasıl bir düşünceniz var anlamıyorum kazanmama ihtimaliniz yokmuş gibi davranıyorsunuz.

Yayıncılara pus ürünlerinde destek verilmesi konusunda haklısın yayınlarına denk geliyorum destek verilip devamlılığı sağlanmalıydı. Ancak yanlış yerden mağduriyet oluşturuyorsun ve bu seni haksız duruma düşürüyor. Sana destek mesajı atacaktım ki bu yazdığını gördüm.
    hak ettiğini düşünen varsa itiraz etsin, Nisan Ayı forum etkinliğini hak ettiğim için kazandım...ama Mayıs ayında net Hakkımız yenildi, bunun sonuna kadar arkasındayım kimsede aksini düşündüremez bana. herşey bu kadar açıkken bu kadar emeğin bir hiç edilmesi bana mantıklı gelmiyor çünkü.

Senior Member iVibe's Avatar
    hak ettiğini düşünen varsa itiraz etsin, Nisan Ayı forum etkinliğini hak ettiğim için kazandım...ama Mayıs ayında net Hakkımız yenildi, bunun sonuna kadar arkasındayım kimsede aksini düşündüremez bana. herşey bu kadar açıkken bu kadar emeğin bir hiç edilmesi bana mantıklı gelmiyor çünkü.
    Ne açık pardon? Adamlar beğenmemiş ya da daha az beğenmiş bunun bir kıstası yok. İstersen 30 gün uğraş bu beğenilmesini etkileyen bir şey değil. Emek verenlerin hepsine hediye verilecek de denmemiş. 3 kişi kazanacak diğer katılanların emekleri boşa gitmiş olacak bu her yarışmada böyledir. Kaybetmeyi de bilmek gerek.

Senior Member
    Adamın etkinliği kazandığından haberi bile yoktur o kadar detaya girmeyede gerek yok herşey ortada zaten, tek yapılması gereken şey; Adaletli olmak! geçen ''Galaxa'' nickli bir arkadaş vardı forumda, oda bu mayıs ayı etkinliğine katıldı...ve hiç hak etmediği şekilde itiraz etti adamı ENG bölümünde birinci yapmışlar sırf ağladığı için ve bu adam hiç bir şekilde o yaptığı resim ile hak etmiyordu neyse bu kadar yeterli bence günlük haklı isyanımızıda yaptığımıza göre normal hayatımıza dönebiliriz. herkese iyi bayramlar
    Yayıncı oldun 50 100 200 izlendin 3 5 velet sana adamsın reis felan dedi diye kendini birşey mi sandın ? Destek verilmiyor yok pus pahalı herkes 50 100 200 izlenebilir izlenme sayın az ise destek verilmiyor. Pus pahalıysa yayın açamıyorsam izleyicilerinden iste.Mayıs ayı etkinliğinde başarı elde edememen normal çünkü çalışmaların çok basitti çok kolaydı. Sen kabullenemiyorsun ama asılsız ithamlar da bulunuyorsun yok haksızlık yok ağla diye 1.Yaptılar hak yediler vs. Asılsız ithamlarda bulunuyorsun.
    Hak ve adaletten bahsetmeden önce yenilgiyi kabullen. Haksızlık yapıyorlar diyerek aklın sıra kendi yargını dağıtmaya asılsız ithamlar ve suçlamalar da bulunuyorsun.

Nttgame ‘e asılsız ithamlar da bulunuyorsan cezasızda kalmaz bilmelisin.

Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Yayıncı oldun 50 100 200 izlendin 3 5 velet sana adamsın reis felan dedi diye kendini birşey mi sandın ? Destek verilmiyor yok pus pahalı herkes 50 100 200 izlenebilir izlenme sayın az ise destek verilmiyor. Pus pahalıysa yayın açamıyorsam izleyicilerinden iste.Mayıs ayı etkinliğinde başarı elde edememen normal çünkü çalışmaların çok basitti çok kolaydı. Sen kabullenemiyorsun ama asılsız ithamlar da bulunuyorsun yok haksızlık yok ağla diye 1.Yaptılar hak yediler vs. Asılsız ithamlarda bulunuyorsun.
    Hak ve adaletten bahsetmeden önce yenilgiyi kabullen. Haksızlık yapıyorlar diyerek aklın sıra kendi yargını dağıtmaya asılsız ithamlar ve suçlamalar da bulunuyorsun.

Nttgame ‘e asılsız ithamlar da bulunuyorsan cezasızda kalmaz bilmelisin.
    çok kolaysa yapta görelim senide, madem çok kolaydı diyorsun. yapta görelim kardeşim hadi bakıyım

Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Ne açık pardon? Adamlar beğenmemiş ya da daha az beğenmiş bunun bir kıstası yok. İstersen 30 gün uğraş bu beğenilmesini etkileyen bir şey değil. Emek verenlerin hepsine hediye verilecek de denmemiş. 3 kişi kazanacak diğer katılanların emekleri boşa gitmiş olacak bu her yarışmada böyledir. Kaybetmeyi de bilmek gerek.
    hocam şaka gibisiniz gerçekten, yukardaki resimlerle üçüncü olan resmi nasıl kıyaslıyabiliyorsunuz anlamıyorum..neyse ya ben ne desem aksini idda ediceksiniz hiç birşey bildiğiniz yok gelip bide burda boş yorum yapıyorsunuz. Dahada cevap vermeme gerek yok bence

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    PARA PARA PARA KARDEŞİM O GÖRDÜĞÜN YAYINCILAR NERDE FAZLA para hemen oraya sözde vegada başladılar baktılar vegada RANT yapacak kımse kalmadı sirius denen server gbside yüksek rabet görüyor ayağıyla uçuştular 3 5 ne koparırsak kar kafası

Bence Vega bir süre sonra tekrar en iyi server konumuna gelecek. Bunu zaman gösterecek...

Senior Member
    çok kolaysa yapta görelim senide, madem çok kolaydı diyorsun. yapta görelim kardeşim hadi bakıyım
    Asılsız ithamlar da bulunmak benim için çok zor ,basit bir çalışmayla katılıp haksızlık yapıyorlar diye atıp tutmakta çok zor , yayıncı olup 3 5 kişi reis deyince havalara girmem de çok zor , yayın açmak diyorsan yayıncılık benim için çok kolay.

Senior Member
    Bu konuya yorumum Vega da başladınız Vega da kalın altar da başladınız altar da kalın ilk ay dan mafyacıkları oyununu oyun olarak görmeyenleri gördünüz bırakıp gelmediniz şimdi hayırdır sirius a geliyorsunuz ? Gidin sirius dan kolpaçino yayıncılar.