Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Drakinin (videolu) Güncellemelerden Sonraki Durumu Gm ve Modlara Bilgi 04.06.2019

30.05.2019 tarihinde açtığım konuda şunları belirtmiştim

Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
    30.05.2019 tarihli yapılan güncellemeyle 16.05.2019 güncellemesinde hareketleri sınırlandırlan tüm moobların hareket etme mesafesi 2 kat attırılmış bilgisi verilmiş eğer buna drakide dahil ise yapılan güncelleme bir işe yaramamış hala mooblar durduğu yerde canı doluyor magenın alan skılleri etkisiz kalıyor güncelleme DRAKİDEKİ SORUNU GİDERMEMİŞTİR nttgame çalışanlarının bilgisine.
    Cevap olarak bu yazılmıştı;

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Konu hakkında bilgimiz var. Yeni güncelleme paketindeki luring yaması yeni sunuculara eklenmiş; ancak eski sunuculara eklenmediği tespit edildi.

Gerekli bilgilendirme yapımcı firmaya yapıldı. Bugün ya da bir sonraki bakımda düzeltilmesi planlanmaktadır.

İyi forumlar.
    Denilmiş daha sonra da eski sunuculara da uygulandığı konusunda forumda modlar yorumlar yapmıştır.

04.06.2019 tarihi itibariyle draki girdim ancak yapıldığı söylenen şeylerin drakiye bir etkisini göremedim hala mooblar yerinde duruyor 1-2 adımda canları fulleniyor yani güncellemeyle berbat bir hal alan oyunun eğlenceli etkinliklerinden biri olan draki şu an için bir çöpe dönüşmüştür güncellemelerle kurtarılmaya çalışıldığı söylense de bir değişiklik yok.

Yıllardır oynadığım bir süredir yapılan güncellemelerle oynanmaz hale gelmiş olmasından dolayı pus çekmediğim oyunu eğer biz yaptık güncellemelerle de düzeltemiyoruz eski halini alması imkansız diyorsanız bırakalım oyunu ne biz bekleyelim umut edelim ne de siz insanlara açıklama yapmak zorunda kalın.

Acaba gm ve modlar olarak aranızda konuşurken soruyormusunuz birbirinize bu luring güncellemesine oyun şu durumdayken gerek varmıydı hele ki yapılan güncelleme oyunun diğer bölümlerinde büyük sıkıntı yaratırken ''olmadı kardeşim daha iyi bir hale gelene kadar oyunda sıkıntı olmaması için bu güncellemeyi ileri tarihlere atıyoruz'' deyip temcit pilavı gibi 2 haftada bir yapılan güncelllemenın arasına sıkıştırmasaydınız moobların hareket sınırı 2 katına 3 katına 5 katına 10 katına arttırdık diye gider bu muhabbet geçen zamana insanalrın zaten yıpranmış sinirlerini daha yıpratmaya ne gerek var 1-2 moobun hareket sınırıyla oynamak yeterliyken oyun içindeki bir etkinliğin dungeonuna bu güncellemeyi yapıp insanları sinir sahibi etmemek çok mu zordu.

Resmen bir güncellemeyle oyunun altına dinamit koydunuz helal olsun sizlere.

İlk 2 video çerezlik link olarak koyabildim son 2 video kelimelerin kifayetsiz kaldığı anlar.

Mooblar birden geri dönüyorlar normalde peşiniz sıra geliyorlardı

https://youtu.be/yY_JfCjG9-s

https://youtu.be/cFMxe_PJdhg

Scorpion Kınge biri heal atıyor yerinden kıpırdamıyor bile hareket alanı 2 katına çıkarıldı haa.

Bu kattan ötesini görmek bile istemedim sinirlerim geriliyor alt f4.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Mageyle girdim ben dün. Tüm katlarda sıkıntısız alanla kestim. 1 mob var o hariç lust'a benzeyen adını unuttum
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Mageyle girdim ben dün. Tüm katlarda sıkıntısız alanla kestim. 1 mob var o hariç lust'a benzeyen adını unuttum
    Bak videolarda da sıkıntısız kesiliyor izledin mi priest oyuncusundan mage playerlığı
    56 girerek tüm katlar sıkıntısız kesiliyor warior mage

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    "Sıkıntısız çoğu katı alanla kestim"
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member NeedB's Avatar
    Farklı konular altında bende dile getirdim 2-3 kez, maalesef umursayan yok. En iyisini biz biliriz, yaptık oldu modundalar.
    Last edited by NeedB; 06-05-2019 at 06:27 PM.

Senior Member
    Oyun Motorunun İçine Ettiler En İyisi Luring Yapanı Sınırsız Banlayın Yapmaya Korksun Lure Sistemi Eskiye Dönsün

15 Yıllık Oyunda Mob Kesemez Olduk Yaw Hep Art Niyetli Kişiler Yüzünden Oyun Dahada Kötüleşiyor Legaller Sıkıntı Çekiyor Böle Düzenleme Düzensizlik Olamaz Olmamalı

Tamam İnsanlık Halidir Hatalar Olur Deriz Ama O Kadar Test Edilip Önümüze Bu Geliyorsa Ayıptır Yani

Tam Anlamıyla Eksiklerden Hatalardan Ayrıştırıp Önümüze Sunun Ne Diye Düzeltilene Kadar Premiumlarımız Ziyan Olsun

Test Edip Geliyor Bide Bunlar Baştan Sağma Test Gözüyle Bakılması Gayet Doğal Olsa Gerek Bu Durumda

Senior Member J4s1us's Avatar
    Aynı şekil okçu ilede sana attack yapmayan mob a attack verince hp si fulleniyor. tekli skille.

Emeğine sağlık. Her gün sinir stres giriyorum zaten drakiye videoları izleyince tekrar kanser oldum. Sıkıntıların bir kısmın kanıtlarıyla göstermişsin. Sondan bir önceki bossta da can doldurma sıkıntısı var. Bir ihtimal düzeltecek olurlarsa sıkıntılar sadece bu videodaki moblardan ibaret değil. Ama bu konunun da görmezden gelineceğine eminim. Gm arkadaşlara her gün 1 mage karakterle drakiyi 3 defa tamamlama görevi verilse kanser olacaklarına eminim.
    Benzer sıkıntı Eslant günlük görev moblarında da yaratık 10 adım atıyor güç bela 3-4 adam toplanmışız kesmeye çalışıyoruz. Minicik bir yanlış hesap bir hata hop giant golem dslerin arasına kaçmış baştan tekrar uğraş. Mesafenin biraz daha artmasının kimseye zararı olmaz.
    Sırf draki için peri alırdım. 2 hafta önce bitti artık almıyorum. Tam anlamıyla düzeltilene kadar almayacağım da.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Babboli View Post
    Emeğine sağlık. Her gün sinir stres giriyorum zaten drakiye videoları izleyince tekrar kanser oldum. Sıkıntıların bir kısmın kanıtlarıyla göstermişsin. Sondan bir önceki bossta da can doldurma sıkıntısı var. Bir ihtimal düzeltecek olurlarsa sıkıntılar sadece bu videodaki moblardan ibaret değil. Ama bu konunun da görmezden gelineceğine eminim. Gm arkadaşlara her gün 1 mage karakterle drakiyi 3 defa tamamlama görevi verilse kanser olacaklarına eminim.
    Benzer sıkıntı Eslant günlük görev moblarında da yaratık 10 adım atıyor güç bela 3-4 adam toplanmışız kesmeye çalışıyoruz. Minicik bir yanlış hesap bir hata hop giant golem dslerin arasına kaçmış baştan tekrar uğraş. Mesafenin biraz daha artmasının kimseye zararı olmaz.
    Sırf draki için peri alırdım. 2 hafta önce bitti artık almıyorum. Tam anlamıyla düzeltilene kadar almayacağım da.
    Kardeşim biliyorum üst katlarda da sorunlar var ama benim sinirim bu kadar dayandı drakinin bir an önce eski haline getirilmesi lazım yetkililer görürler diye video da çektim koydum ama bir muhattab yok ortalarda.Magenın bir mele gibi sadece 56 skılıyle oynamasını istiyorlar galiba o zaman mageye düzenleme getirip sw skılı getirip wariror kadar da tank yapsınlar alan skılıyle bir şey yapamıyoruz sonuçta.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    JR UTC DRAKİ FT gibi yerlerde luring kısatma ne kadar doğru bayadir girmiyorum artık drakiye sinir bozucu.