Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Cypher Ring ile alınan karakterler

Merhaba,

Öncelikle herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun.

GM ve Moderatörlerden kesin bilgi talep etmekteyim.

Cypher Ring ile bir karakter satın aldığımız zaman ve bu karakteri satın aldığımıza dair elimizde kanıtlarımız bulunuyorsa: Eğer bu karakterin olumsuz bir geçmişi var ise, ban ya da hapis cezası için CR konusu varsa ve netleşmeden ben karakteri satın aldıysam, ben satın aldıktan sonra ceza kesinleşip ban ya da hapis cezası yersem, bu cezanın kaldırılma ihtimali oluyor mu?

Biraz sıralı ve uzun bir cümle oldu farkındayım ama cevap benim için çok önemli. Malum site üzerinden satılan Cypher Ringli charların hepsi için "sıkıntısı yok, geçmişi temiz vs." yazılmasına rağmen bunu alıcının bilmesi mümkün değil malesef.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BlackMirr0R View Post
    Merhaba,

Cypher Ring ile bir karakter satın aldığımız zaman ve bu karakteri satın aldığımıza dair elimizde kanıtlarımız bulunuyorsa: Eğer bu karakterin olumsuz bir geçmişi var ise, ban ya da hapis cezası için CR konusu varsa ve netleşmeden ben karakteri satın aldıysam, ben satın aldıktan sonra ceza kesinleşip ban ya da hapis cezası yersem, bu cezanın kaldırılma ihtimali oluyor mu?

Biraz sıralı ve uzun bir cümle oldu farkındayım ama cevap benim için çok önemli. Malum site üzerinden satılan Cypher Ringli charların hepsi için "sıkıntısı yok, geçmişi temiz vs." yazılmasına rağmen bunu alıcının bilmesi mümkün değil malesef.
    Selam. İyi bayramlar.

Kesin bilgi şöyle olur bence.
    1-Çar satışını desteklemiyorlar.
    2-Aldığın çar banlanırsa açılmaz.
    3-Bir destek alamazsın.

Hocam 1.madde hesap satışı. Cypher Ring desteklenmiyorsa neden PUS'ta olsun ki?
    2.maddeyi ve 3. maddeyi merak ediyorum, ilgililerden cevap bekliyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence olumlu bir cevap alamazsın.

Ancak entiti geym şöyle bir uygulama yapabilir.

Oyuna login olan her çar periyodik bir kontrolden geçmeli.
    Bu kontrolü biz görmeliyiz bence.
    Adamın üstüne tıklayınca nasıl frend ekle düell trade party gibi seçenekler geldiği gibi.
    Adamın periyodik kontrolden geçip geçmediğini ve herhangi kırmızı renkli bir ceza hapis/ banlanmış açılmış veya yeşil temiz bir player olduğu gibi
    Bir playerin tüm bunları görmesi gerekiyor diyorum.
    Görmesi gerekir ki oyuna güveni tam olsun.
    Şeffaf bir oyun ancak böyle olur.
    Umarım bunu yaparlar.

İyi oyunlar dilerim.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Ringin amacı char satmak değil slot boşaltmaktır bundan dolayı Tüm maddelerin cevabı
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    CSS ile de olsa karakter satın almayı hiçbir şekilde desteklenmiyor. Sizin kendi sorumluluğunuzda tamamen illegal bir suçtan dolayı ceza alabilir. Cezanın hiç bir şekilde geri kalkışı söz konusu olmuyor.

Yetkili olmasam da kesin bilgi yayalım

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Ringin amacı char satmak değil slot boşaltmaktır bundan dolayı Tüm maddelerin cevabı
    Ring oyuna eklendiğinde zaten ''Character Delete'' diye bir opsiyon bulunuyordu. Niye slot boşaltmak için extradan ücretli bir hizmet sunsun yapımcı ? . Ringin bu oyuna eklenme amacı yasak olan account satışının engellenebilmesi için karakterlerin ticarete dahil edilebilmesi. Günümüzdeki yayıncı bu durumu desteklemiyor olabilir ama oyuna eklenmesindeki amaç budur.

Senior Member
    Yayincilarin bir çoğu ring ile karakter alip tl ile de gb çekip pk ya çıkıyor. Bu kadar bariz örnekler varken sözde kuralcılık pek mantıklı gelmiyor kulağıma. Bir yayında dinlemiştim, khenart aynen şöyle demişti " Ringe basilan karakter illegal yollarla kasılmış olabilir, bu yüzden garanti veremiyoruz birşey olmaz diye" ben burda nttgame'e sorarim, diyelim ki ring deki karakter illegal yollarla kasılmış. Burda ki suçlu bu ringi alan arkadaş mi ? Yoksa ringi satışa sunan ve de her ne olursa olsun 83 levele kadar illegal kasmasina bir yaptırım yapamayan nttgame mi ? Illegali ayni gün yere gömmezseniz malesef böyle durumlar ortaya çıkıyor.

Senior Member
    Merhaba,

Hocam forumda arama kısmına cypher ring yaz orada daha önce açılmış konuları bul ve moderatörlerin yorumlarını oku Sirius da çar alacaktım almaktan vazgeçtim . Nedenini söyleyeyim. Cypher ring ilk çıktığı zamanlar çar alım satımı için sıkıntı olmaz demişler ama daha sonraki zamanlarda cypher ring sadece kendi hesabında slot boşaltmak için kullanın eğer cypher ring ile aldığınız çarda sorun çıkarsa geçmişi temiz değilse herhangi bir cr konusu varsa siz de ceza alabilirsiniz . Tanımadığınız ve güvenmediğiniz insanlarla cypher ring alışverişi yapmayın diyorlar . Aşırı aşırı aşırı saçma ama durum bu . Normalde koreko da ücretsiz olan karakter slot boşalmayı bizimkiler diyor ki siz Türkler çok zenginsiniz 210 TL para verip yapın . Cypher ringin asıl amacı olan karakter alışverişi ise bizim mesuliyetimizde değil yarın Ban yer repot eder bilmem ne olur sorumluluk alıcıdadır . Araştır görürsün . Ya tanıdığın arkadaşından al ya da kendin kas .

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Name Change bas sıkıntı yaşamazsın