Results 1 to 5 of 5

R simgesi çalışmıyor

Merhaba iyi günler bugün partime bir R simgesi olan arkadaşı aldım kendisi yanımda değilken %20 exp artışını alıyorum fakat yanıma gelince exp bölünüyor verdiği %20 exp aktif olmuyor ve onu partiye almadığım zaman aldığım exp daha fazla oluyor yani r simgesini kullanamamış oluyoruz bunun patchlerden sonra olan bir sorun olduğunu düşünüyorum R li adamı exp artsın diye alırdık şimdi R li adamı alınca exp düşüyoruz yetkililerin ilgilenemsini talep ediyorum iyi günler .

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Yanına gelince zaten exp bölünür bu yıllardır olan bişey R li karakterin leveli yüksekse gelen exp daha çok düşer , R ile gelen exp sadece saf expin üzerine %20 ekler totalde gelen exp yükselir ama bireysel expler düşebilir , ayrıca party 8 kişi işe herkes atak yapinca exp yine düşer 7 kişinin atak yapması yeterli

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Onu öyle hesaplayamazsın
    Önce yanına R olmayan birini al. Sonra onu çıkart yanına R'li birini al o zaman tam tespit yapmış olursun
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member
    Bu arada o denemeyi yaparken aldigin kişiler aynı levelde olmalı

Senior Member
    parti kalabalıklastıkca normalde exp düşer. adamın leveli çok düşükse 6 ya da 7. olarak al partiye. o zaman gör expi