Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Yetkili bir moderatör yada gm bakabilir mi ?

Öncelikle hayırlı günler dilerim . Merak ettiğim bir soru olacak , bu bossları respawn ettirmek banned sebebi mi değil mi ? Forumda şikayet ettiğim hesap sebepsizce banlandı . Ayrı ayrı adamları şikayet ediyorum hesap banned yiyor , adamların hepsini tek bir konuda ifşa ediyorum yine benim hesap banned yiyor . Çok merak ediyorum bu adamları koruyan birisi mi var ? Şu olay serbestse söyleyin , herkes ona göre birşey yapsınlar . Biz korkumuzdan yapamazken adamlar cayır cayır yapıyorlar . Neden ? Çünkü banlanmıyorlar . Biz yapsak anında banned yeriz . Anlamıyorum gerçekten anlamıyorum . Herşeyi forum kurallarına göre yapıp şikayet ediyorum benim hesabım banned yiyor spamdan . 3 ünü ayrı ayrı konularda şikayet etsem de , 3 ünü tek konuda şikayet etsem de banned yiyorum . İşin kötü tarafı bu adamlar 2 haftadır bu işi gönül rahatlığıyla yapıp , milletten bossları çekip respawn ettirip kendileri kesiyorlar . Tekrar soruyorum bu banned sebebi mi değil mi ? Ona göre bizde bakalım başımızın çaresine .

Senior Member
    ya birisi artık bir cevap verecek mi arkadaş ? Aynı adam 10 gündür bossları respawn ettirip , kendi partysine kestiriyor . 50 tane video çektik adam daha banlanmadı . Arkadaşım banned değilse söyleyin herkes yapsın . Yok bannedse bu adam nereye kadar rezil edecek bizi böyle ? Bir yama getirdiniz adamlar eslantı rehin aldılar . Birinizde gelip şu adamları banlamadınız . Koskoca USKO burası arkadaş . Bu adamlar nereye kadar barınacaklar ? Biz yapsak anında banned atarsınız , adamlar çatır çutur yapıyorlar . Şikayet ettiğim cr hesabımı banlamışsınız ya böyle bir saçmalık söz konusu mu Allah için ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forum nickiniz nedir?

Senior Member
    Mamys7yle33 ' forum nickim budur . Kaç gün önceden cr ye konu açtım , farklı adamları farklı konularla şikayetledim hesabım spamdan banned yedi . Tek konudan 3 kişiyi 3 farklı video ile şikayet ettim oda banned yedi . Bu adamları savunan mı var Allah için ? Konusunu açtıkça bizim hesaplar banned yiyor . Adamlar ha bire bossları respawn edip duruyorlar .

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumdan ceza almanızın sebebi, discord sunucusundaki insanlara yalan yanlış bilgiler vermeniz sunucu 7 gün süre ile kullanıma kapatılmıştır. Discord bölümündeki üslubunuz ile aynı şekilde burada da devam ediyorsunuz, bu üsluba daha fazla devam etmeniz hesabınızın veya hesaplarınızın süresiz olarak kullanıma kapatılmasına neden olacak.

Hiç bir yetkili oyun içerisinde bir kullanıcıyı kendi himayesi altına alarak illegal eylemlerini görmezden gelemez. Bu şekilde devam etmeyin lütfen aksi taktirde bir daha ki konunuzda veya yorumunuzda uyarılmayacaksınız.

Solo bir oyuncu bosun kesilmemesi için çaba gösterip sürekli olarak hp seviyesinin respawn edilmesine sebep oluyor ise evet bu bir ceza sebebidir. Fakat bir ekip ile bos için mücadele verirken oluşan respawn'a herhangi bir ceza verilmemektedir.

Alacağınız kanıtlar bu şekilde ise lütfen CR bölümü üzerinden devam ediniz.

İyi forumlar.