Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)

pazar ts basma hakkında

iyi günler

Bundan 5-6 ay önce destan serverında anvil çevresi Ts basan adamlar tarafından işgal edilmişti. Başlık açtığımda linç yemiştim. Sebebi şuydu. vatan haini portular/kurianlar varken Ts çok masum. report ettiğimde banlanmamışlardı. Yeni servera geçtim. Baktım orayada türediler. Kurallara uymak için bir kere bile Ts basıp pazar kurmadım. Charım hep içlerinde kayboluyordu. bu arada rogueyim portu değilim.

Az önce birinin içime mastadon kurduğunu görünce dayanamadım ben de bastım ts. Bastığım gibi itemler çok seri satılmaya başladı.

Öğlenden şu yana 1 item bile satamamıştım artık satıyorum.

ancak halen içim rahat değil. lakin şurada bu durumun illegal olmadığını görebiliyorum

https://i.hizliresim.com/Z52jAo.jpg

Sonuç olarak bir yetkili açık bir şekilde bu durumun suç teşkil etmediğini yazdı. İçim genede rahat değil. bir yanlışlık olmalı bu işte. Ts ile pazar kurmak zorunda olmak hoşuma gitmiyor.

Aylarca Ts basarak pazar kurmuş insanlar ceza yemezken bugünden itibaren ts basanlar ceza yerse cidden çok acı bir durum

Ayrıca rica ediyorum kimse yönetim ekibine, nttgameye vs bu durum hakkında saçma sapan konuşmasın. Kitlece bir şeyin açığını yakalasak anında yapışıyoruz. Adamlar bunu çözse bir şey bulur yapışır buna eminim.

Gmlerden ricam bu konu hakkında bir şeyler yapılamaz mı? Bir çok insanın üzerine bulcan mastadon kuruldu diye ts basıyor belki. Benim gibi insanlarda "la acaba cezası olur mu" diyip madur oluyor. Basanda vicdan azabı çekiyor.
    Last edited by uon; 06-01-2019 at 03:07 PM.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Sayın arkadaşlar ve sayın Yönetim ekibi

Vicdanım kaldırmadığı için ts yi bozdum pazar kurdum. Hiç ama hiç önemseden ikitane roguenin tam ortasına geldiler gene kurdular. Bu durumda umarım madur/ve maduriyet yaratanlar ayrılır. Tekrardan bastım.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Ts basarak pazar kurmanın herhangi bir cezası bulunamamaktadır, bilginize.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Ts basarak pazar kurmanın herhangi bir cezası bulunamamaktadır, bilginize.
    oyuncu faaliyetlerine engel oldukları için ceza almaktalar bilginize

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by CmaN View Post

Moderatör e oyun kurallarını öğretmen komik geldi Senden daha bilgili olduğunu düşünüyorum. Serbest diyorsa serbesttir.

Ben serbest olduğu halde basmayacağım ama içime birisi mastadon kurarsa ozaman basarım.

Sana da tavsiye ederim tabii ki art niyetli şekilde Ts basıp , ceza korkusundan basamayanlardan rant sağlamıyorsan.

onun dışında üzerine alınma. Birisi içine Ts basıp pazar kuruyorsa sen de ts bas tıklansın olay bukadar basitmiş. Aylarca boşuna uğraşmışız.Tavsiye ederim

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CmaN View Post
    Bilgi, GM ekibi tarafından onaylanmıştır. Fakat, pazar kurmadan kasıtlı bir şekilde pazar alanlarını sabote eden kişilere cezai işlemler yapılmaktadır.

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Portu ve Kurianın tipinin değişmesi gerekiyor. Sanki oyuna alel acele eklenmiş gibi ki; Zehir skilleri de çok abartılı Pot veya Heal basım süresinden çok daha hızlı işliyor. +Casting Fail nedense o karakter için geçerli değil. Mage ve Priestte rüzgar esse eli düşerken o Karakterde öyle bir sorun olmadığı gibi her çarpışında "Rakip Irkı Kitliyor" Fail veriyor evet ama bu faili "Rakip de vermeli" kendi Skilinde değil...
    Hangisi Karus, Hangisi Human belli değil. Uyduruktan tasarlanmış bir klass.

-Öte yandan, evvelce böyle tıklayamama gibi bir sorun yoktu. İsterse yüzlerce kişi üst üste gelsin hertürlü tıklanırdı. Şimdi ise Mob ve Joblar üst üste gelince tıklanmıyor. Sorunun asıl temeli de bu yani... Niçin üst üste gelen şeylere tıklanmıyor. Geçenlerde Golem Questi tutayım derken DS slotunun içine girdi karakterim. Bu saçma durum düzeltilirse sorun morun kalmaz... ve alanı büyük olan TS ler küçültülmeli veya Kaldırılmalı.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member SlytherinKingdom's Avatar
    Nickname
    Slytherin
    Class
    Kingdom -> Wizard
    Clan
    MoonLight
    Server
    Kingdom -> Krasha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Bilgi, GM ekibi tarafından onaylanmıştır. Fakat, pazar kurmadan kasıtlı bir şekilde pazar alanlarını sabote eden kişilere cezai işlemler yapılmaktadır.
    Sence bu adamların pazar kurarken TS basmaları kasıtlı bir şekilde pazar alanlarını sabote etmek değil mi Sayın Moderetör?

GM ekibini oluşturan arkadaşlarda çok düşünceliler

Pazarcı değilim pazar kurmuyorum bile buya atıyorum ama SİRİUS'ta anvilin dibinde bulcanlar havada uçuşuyor altlarında da 10-15 hesap heba edilip nasiplerinden oluyor ve bu durumun yasal olduğunun yaygınlaştırılması kanaatimce kesinlikle oyuncuların hakları gözetilerek düşünülmüş bişey değil.
    <a href=http://hizliresim.com/pg64Zz target=_blank><a href=http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg target=_blank>http://i.hizliresim.com/pg64Zz.jpg</a></a>
    Forever Rebel

madem ceza yok ts basıyolarsa sende basacaksın

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by HASAN334633 View Post
    madem ceza yok ts basıyolarsa sende basacaksın
    AYYYNEN ÖYLE KARDEŞİM. Az önce basmadım ts çünkü kimse üzerime pazar kurmuyordu. iyi niyet işte.Satışlar canlıydı bir baktım içime lycn bulcan girmiş. Eskiden olsa sinirden geberirdim ancak yetkililerin ban sebebi olmadığını söyledikten sonra bastım Ts mi mis gibi adalet dağıtıyorum. Herkese tavsiye ederim. Birisi içinize Ts basıyorsa sizde basın.