Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Moderatör e oyun kurallarını öğretmen komik geldi Senden daha bilgili olduğunu düşünüyorum. Serbest diyorsa serbesttir.

Ben serbest olduğu halde basmayacağım ama içime birisi mastadon kurarsa ozaman basarım.

Sana da tavsiye ederim tabii ki art niyetli şekilde Ts basıp , ceza korkusundan basamayanlardan rant sağlamıyorsan.

onun dışında üzerine alınma. Birisi içine Ts basıp pazar kuruyorsa sen de ts bas tıklansın olay bukadar basitmiş. Aylarca boşuna uğraşmışız.Tavsiye ederim
    moderatör diye herşeyi bildiklerini düşünmen saçma art niyetli yada bundan rant sağlayan biri değilim pazarda üzerime ts basan olursa başka yere pazar kurarım gelip tekrar üzerime pazar kurarsa ts li o zaman video ksc alır report ederim ve ceza almasını sağlarım tavsiye ederim

Banned
    gmler kafalarına göre insiyatif yapıcak moral seviyelerine göre ceza arttırıcak yada azaltıcak ne güzel dünya 1 adam pkda macro kullanır sınırsız ban yer diğer adam slotta macro açar 4. kez hapise gider (diyoz gmlerin keyifine kaldık) yok öle şey PAZARDA TS BASMAK YASAKLANICAK , adam akıllı insan neden pazarda ts bassın kardeşim direk art niyete giriyor millet kurian yer kaplıyo diye bilerek kurian açıyo ts basmasının sebebide alandan kazanmak , ts basıp pazar kurmak ban sebebi değilmiş eee pazarda ts basan adamın art niyetli olduğunu siz nasıl anlıyonuz 10 tane char aynı anda anvilin önünde ts basıyo video alıyoz incelenicek diyo, ya kardeşim 1 tane adam bi yerde basmış tamma adma oyuna girerken tslidir ts sini bozmaz kurarda 10 char 5 metrelik alan içinde kuruyor lütfen pazarda ts kuranlar hakkında nasıl işlem yapıyonuz açıklar mısınız atom parçalayın ve bunu yazın demiyorum ben video atıyorum siz incelicez diyonuz ya o incelmede neye bakıyonuz merak ediyoruz kullanıclar olarka bizi aydınlatın lütfen. 1 ipden 2-3-5-10 char aynı anda ts basıp pazarda duruyosa direk banlanıcak ya bu kadar basit şuan serbest olan bieşy yarın yasak olbailir bu insanların özgürlüğünün kısıtlanması ile alakı bişey nasıl şarap önceden günah değilse sonran günah oluyorsa nasıl hız limiti insan toğunluğuna göre bölgeden bölgeye dğeişiyorsa nasıl dolar euroya vergi geliyorsa başörtüsü nasıl yasaktan serbt oluyosa aynı şekil çoğunluk ne istiyorsa o olucak gmler kafasına göre iş yapmıcak biz ne istiyosak coğunluğun menfaiiti için kural koyucak yazıcak çok örnek çok şey varda hadi bakalım

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by CmaN View Post
    moderatör diye herşeyi bildiklerini düşünmen saçma art niyetli yada bundan rant sağlayan biri değilim pazarda üzerime ts basan olursa başka yere pazar kurarım gelip tekrar üzerime pazar kurarsa ts li o zaman video ksc alır report ederim ve ceza almasını sağlarım tavsiye ederim
    Bence sen hayal dünyasında yaşıyorsun. Banlanacak olsalar bunlar banlanırdı. Öyle kolay değil Ts basmış banlayalım demek. Sonuçta bu kadar adam bulcan basmış birisi gelmiş benim üstüme kuruyorsun demek ha? diyip Ts basmış, birisi gelmiş göz zevki için , birisi art niyet için kurmuş olabilir. Kim suçlu kim suçsuz ayrımı yapılamaz. Ancak şöyle bir şey olabilir

şu tarihten itibaren Pazar alanında Ts basılması yasaklanmıştır denilebilir foruma sabitlenir veya ts basılı şekilde pazar kurulmaz.

Bak tekrar ediyorum bunca aydır bu adamlara katlandım sırf kurallara uymak için bir tane bile ts basmamıştım. Forum yetkilileri yasak değil diyince sadece birisi üzerime kurunca kin güdüp 1 saatlik basıyorum. Şimdi benim gibilerin suçu ne? Bence de yasaklansın ama şuan yasak vs dersen Gerçekten legal bir şekilde oynayanların kafasını karıştırırsın ki Moderatörümüz Gm nin bilgisi var, yasak değil demişken.

https://i.hizliresim.com/vaY1d6.png Serbest kardeşim serbest

edit:

Saat geç olması dolasıyla cümle kurmakta problem yaşıyorum. Şöyle ifade edeyim kısaca kendimi.

Uzun zamandır hiç bir yetkili Ts basmanın serbest olduğunu söylememişti. Kurallara uymak isteyen oyuncular TS basan oyuncular tarafından eziliyordu.Her gün oyuna girme ve oyunda kalma sürem azalmıştı. NE zaman pazar kursam sağda solda Ts li adamlar moralimi bozuyordu. Ts basacak gibi oluyordum yok ya ban yerim falan diyordum korkuyordum. Sağolsunlar en sonunda açıklama yaptılar serbest diye resmen özgürlüğüme kavuştum. Birisi beni Ts ile rahatsız ediyorsa ben de basıyorum Ts artık daha cok keyif alıyorum. Şahsi fikrim ise Pazar alanında Ts basılması engellenmeli. Ts basılıyken Pazar kurulmamalı failed vermeli veya en kısa zamanda forumda sabit başlık açılıp yasaklanmalı. Ama şuan gerçekten serbest
    ama ben basmıyorum. yukarda attığım fotoğrafa rağmen basmayacağım çünkü küçük bir alan buldum kendime. ama bir iki saat içinde birisi içime Ts li kurarsa ben de basarım. Mümkün olduğunca basmıyorum
    Last edited by uon; 06-02-2019 at 11:02 PM.

Member Phaxe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    UnderRising
    Race
    Karus
    Sirius 3 teki görüntü tam bir rezillik bilerek ve isteyerek insanlara engel olmaya çalışmaktır yaptıkları. Nasıl bu duruma cezai işlem uygulanmıyor hayretler içerisindeyim. Pazar içinde TS basmak yasaklansın. Pazarda ts basmanın amacı nedir ki biri açıklasın bunu mantıklı bir açıklaması varmı ?

Gm ekibi neden böyle bi karar aldı hayret doğrusu önceden beri böyle miydi acaba ben mi yanlış hatırlıyorum bazen expden cıkınca pazara tsli şekilde girerdim gören hemen uyarırdı kardeş maradonda ts ile pazar kurma ban yersın gibisinden önceden sanki yasaktı bu ya

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by uon View Post
    Bence sen hayal dünyasında yaşıyorsun. Banlanacak olsalar bunlar banlanırdı. Öyle kolay değil Ts basmış banlayalım demek. Sonuçta bu kadar adam bulcan basmış birisi gelmiş benim üstüme kuruyorsun demek ha? diyip Ts basmış, birisi gelmiş göz zevki için , birisi art niyet için kurmuş olabilir. Kim suçlu kim suçsuz ayrımı yapılamaz. Ancak şöyle bir şey olabilir

şu tarihten itibaren Pazar alanında Ts basılması yasaklanmıştır denilebilir foruma sabitlenir veya ts basılı şekilde pazar kurulmaz.

Bak tekrar ediyorum bunca aydır bu adamlara katlandım sırf kurallara uymak için bir tane bile ts basmamıştım. Forum yetkilileri yasak değil diyince sadece birisi üzerime kurunca kin güdüp 1 saatlik basıyorum. Şimdi benim gibilerin suçu ne? Bence de yasaklansın ama şuan yasak vs dersen Gerçekten legal bir şekilde oynayanların kafasını karıştırırsın ki Moderatörümüz Gm nin bilgisi var, yasak değil demişken.

https://i.hizliresim.com/vaY1d6.png Serbest kardeşim serbest

edit:

Saat geç olması dolasıyla cümle kurmakta problem yaşıyorum. Şöyle ifade edeyim kısaca kendimi.

Uzun zamandır hiç bir yetkili Ts basmanın serbest olduğunu söylememişti. Kurallara uymak isteyen oyuncular TS basan oyuncular tarafından eziliyordu.Her gün oyuna girme ve oyunda kalma sürem azalmıştı. NE zaman pazar kursam sağda solda Ts li adamlar moralimi bozuyordu. Ts basacak gibi oluyordum yok ya ban yerim falan diyordum korkuyordum. Sağolsunlar en sonunda açıklama yaptılar serbest diye resmen özgürlüğüme kavuştum. Birisi beni Ts ile rahatsız ediyorsa ben de basıyorum Ts artık daha cok keyif alıyorum. Şahsi fikrim ise Pazar alanında Ts basılması engellenmeli. Ts basılıyken Pazar kurulmamalı failed vermeli veya en kısa zamanda forumda sabit başlık açılıp yasaklanmalı. Ama şuan gerçekten serbest
    ama ben basmıyorum. yukarda attığım fotoğrafa rağmen basmayacağım çünkü küçük bir alan buldum kendime. ama bir iki saat içinde birisi içime Ts li kurarsa ben de basarım. Mümkün olduğunca basmıyorum
    senin oyun kurallarından haberin yok ve oyun bilginde zayıf anladığım kadarıyla ben geçmişte ts basıp üzerime pazar kurana ceza aldırttığımı biliyorum sana dahada cevap yazmayacağım dengim değilsin

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Quote Originally Posted by CmaN View Post
    senin oyun kurallarından haberin yok ve oyun bilginde zayıf anladığım kadarıyla ben geçmişte ts basıp üzerime pazar kurana ceza aldırttığımı biliyorum sana dahada cevap yazmayacağım dengim değilsin
    Güldürdün. Tamam dengin değilim

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Valla demekki yasak değişmiş anvilin orda adamlar kaç günden beri bulcan ts ile pazar kurmuş eğer biri gelir benim içime kurarsa pazarım tıklanmayacak şekilde ise ts alıp bulcanı basarım.

Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Ts basarak pazar kurmanın herhangi bir cezası bulunamamaktadır, bilginize.
    sizi okuduktan sonra ts basmaktan 1 gün 3 gün ceza aldım üstümde ts basıyolar diye bende bastım cezam yeni doldu yanlış bilgilendirmeyin lütfen ve şu an haala ts basıyolar ben neden ceza aldım anlamıyorum

Junior Member
    Ts basan bir kaç uyanığı bildirdim ve ceza aldıklarını çok iyi hatırlıyorum. Yani en azından CR den bana geri dönüşü bu şekildeydi Ntt Game'in. Pazar alanında ts basmak 10-15 gün öncesine kadar suçtu. Şuan değil demek ki