Results 1 to 9 of 9

Yaratıkların Lure mesafesinin iki kat arttırılması

Yahu kardeşim biz dark stone dönerdik magelerle. Şimdi dönemiyoruz. Neden bütün yaratıkların lure mesafesini kısıtlıyorsunuz ki? Hepsinden daha basit bir yöntem var. Dark mare, Dread mare, Balrog, titan gibi yaratıkların lure mesafesini kısıtlamanız yeterli. Paramun slotuna Dtc çekseler ne olur ki?

Biz mageler olarak ta yukarıdan Falcon'u alırdık, aşağı raven harpylere kadar toplu olarak keser acayip zevk alırdık. E bu zevk elimizden alındı şimdi. Şu kısıtlama olayını belli başlı yaratıklara uygulasanız süper olur.

Senior Member
    yok öyle olmaz ! mage ile kimin sıkıntısı varsa hırsını alana kadar nerf edecek zevkini alacak . ortalıkta mage oyuncusu kalmayınca aaaa biz ne yaptık diyecek. ancak iş işten geçmiş olmasa bari ....

Senior Member
    Lure mesafesi getirmek saçmalıktan başka birşey değil oyun düzeltilene kadar sadece tek aktivitem jr ft oldu. Magenin tüm zevkini bitirirdiler yazık ettiler kimse mage oynayıp otoloot dc pre almamaya başladı yazık...

Senior Member Errico's Avatar
    Nickname
    CryptoFuture
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Intensity™
    Server
    Orion
    Race
    El-Morad
    Ben bir mage oyuncusu olarak Premiumu hic eksik etmeyen birisiydim,artik alma geregi duymuyorum,Dc pre alsam drop oranlari ve Lure olaylari malum,War pre alsam beraber oynayacak mage kalmadi.e oyunada premiumsuz girebiliyorum.NTT kendisi dusunsun,ben pazarimi acarim keyfime bakarim..

lure olayı boyle sacma sapan oldugunda sonra bende pre almamaya karar verdım yaklasık 1 aydır ne pre ne herhangı pus alısverısım oldu boyle devam ederse hıc olmıcak

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Eslanttaki mobları alıp tur attırdığınız dönem kimse kimsenin slotuna mob çekmiyordu, daha doğrusu çekemiyordu çünkü genie diye bir otomatik sistem yoktu herkes eliyle kasıyordu. Lure sistemini ben bir türlü anlayamadım zaten belli bi mesafede geri dönmesi yerine sadece agresifliğini kaldırsalar bu kadar olay olmazdı en kötü okçular etkilenirdi.

oğlum sizin kafanız mı güzel lan? ben bu fiyatlarla 6-7 aydır hiç premium almadım. En son gold premium almıştım ondan da başka almadım almam da. Ne alcam tek tık giriyorum zaten.

Senior Member
    Agresifliğini kaldırmadılar mobların böyle saçma sapan güncellemeler yaptılar. Ama kızmayın beyinleri bu kadar yetiyor demekki

Senior Member
    Dürüm parası sigara parası için oynayan bütün eslant toplayıp keserek item diziyorum ya diyip yıllarca aynı itemle oynayan mage oyuncuları geri dönmemeniz dileğiyle oyunu bırakın. Bırakırken de gidin öte de ağlayın