Results 1 to 9 of 9

Thread: ALTAR kralı

Junior Member

ALTAR kralı

Merhaba arkadaşlar

Oyun anlayışı olduğunu zannetmediğim bir arkadaştır kendisi...
    Ben yıllardır bu oyunu oynarım hiç bir kralı AOCta farm yapan Goblinde farm yapan veya ağaçlarda farm yapanları keserken görmedim
    Kral'ın bir ağırlığı olur bowlu tutar orc ise human kapıyı, human ise orc kapıyı tutar IRK'ı olduğu gibi PKyıda yönlendirir
    AOC'ta vs atılırken kendi adamı kesiliyor diye vsye karışan bir KRAL ?
    İnsanların oyun anlayışı da PK anlayışıda krallık anlayışıda baya değişmiş..
    VSye karışan Kral oluyor ise oyunun en zevkli aktivitesi VSden kaçan kral oluyorsa diyecek hiç bir şey yok
    Muhtemelen bunu okuyacak, dostum OYUN ANLAYIŞIN oyun anlayışı değil...
    Bunu düşünen bir tek ben değilim 3e3 iken arkasına bakmadan des ola ola kaçan adam 8/3 olunca erkek olup geri dönen bir karaktere sahip
    Last edited by SkCLucky; 06-01-2019 at 02:45 PM.

Senior Member
    oyunun hiçbir döneminde pus bukadar pahalı olmamıştı ve farm bu kadar kısıtlı kalmamıştı bu yüzden pk genelde bowldan çok malesef aoc troll mastadon boro gibi yerlerde dönüyor o yüzden arkadaşın ordakileri kesmesi gayet doğal.

Junior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    oyunun hiçbir döneminde pus bukadar pahalı olmamıştı ve farm bu kadar kısıtlı kalmamıştı bu yüzden pk genelde bowldan çok malesef aoc troll mastadon boro gibi yerlerde dönüyor o yüzden arkadaşın ordakileri kesmesi gayet doğal.
    Konuyu yanlış okumuş anlamışsın konu farmer kesmekten öte
    VSye karışmak.. 3/3 iken kaçıp geriye 8/3 olarak dönmek ergen oyunu oynamak yani

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExitRogue View Post
    VSye karışmak.. 3/3 iken kaçıp geriye 8/3 olarak dönmek ergen oyunu oynamak yani
    vs ye karışma konusunda bişi diyemicem ama 3 kişilerken kaçıyolardı 8 kişi olunca tekrar geldiler muhabbeti pk haritasında olağan bişey

Senior Member
    Quote Originally Posted by ExitRogue View Post
    3 vs 3 demişsinde bilmiyoruz ekipleri belki db + kurianın var adamlar sadece warrior yani

cz pk haritası vs atılacak yer değil malesef kimseyi kaçtı diye veya karıştı diye suçlamak doğru olmaz

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    İnsanlar onu seçtiyse yapacak hiçbir şey yok. Bir dahaki seçimde ondan daha iyi olduğunu düşünüyorsan adaylığını koy sen kral ol. Seçilmiş adama bi şey diyemezsin, bir dahakine seçmezsin o kadar. (Kralı tanımıyorum altarda çarım bile yok)

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    NTT seçimi iptal etmiş, belalıcanerrrr'in mazbatası geri alınacak.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Human kralı beni aocta buss kasarken kesti, hemen gireyim foruma konu açayım.

Arkadaşım orası cz, bowl aoc farketmez, itemin yoksa kendine güvenmiyorsan çıkma czye. ister aoc darlar, ister bowl darlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Krallar seçildikten sonra illegal ve oyun kurallarını aşan bir eylem gerçekleştirmediği sürece diğer davranışlarına herhangi bir yaptırım yapılamaz. İsterse 30 gün boyunca hiç oyuna girmeyebilir. Sonuç olarak bu kişi oyuncular tarafından seçilmektedir ve belli bir zaman dilimini kapsamaktadır. Bir daha ki krallık seçimlerinde daha dikkatli oy kullanımı yapabilirsiniz.