Results 1 to 8 of 8

Post E-mail değişimi hk.

Öncelikle kolay gelsin.

Benim hesabımın üzerinde bulunan e-mail adresinin şifresini unuttuğumdan dolayı hesap da bulunan e-mailimi değiştirememekteyim. İşin kötü yanı e-mail üzerinden bulunan soru ve kurtarma e-mailini de hatırlamamaktayım. E-mailin şifresini o kadar çok hatalı girdim ki e-mail adresi blocke oldu. Hesabın üzerinde bulunan mobil numarayı kullanıyorum. Hesabın Ics otp'si olmadığından ve item kilitleme şifresi olmadığından güvenliği açısından e-mail konusunda sizden destek bekliyorum. Eğer hesabın giriş ıp'lerine bakarsanız hep aynı ıp üzerinden olduğunu göreceksiniz. Bana yardımcı olursanız mağduriyetimi gidermiş olacaksınız.

Tekrardan tüm çalışan arkadaşlara kolay gelsin. İyi oyunlar.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Hatırladığım kadarıyla 16 şubattan sonra destek sistemi üzerinden telefon numarası veya e-mail değişikliği olmuyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Quote Originally Posted by xClarkKent View Post
    Hatırladığım kadarıyla 16 şubattan sonra destek sistemi üzerinden telefon numarası veya e-mail değişikliği olmuyor.
    Ticket attım gelen cevap senin söylediğin şekildeydi ve bir daha ticket atamadım konuyu form üzerine açtım belki yardımcı olurlar diye.

Senior Member cYkParsing's Avatar
    Hesabına erişimin varsa ring ile karakterini yeni hesaba aktarmalısın başka bir yardım gelmez boşa zaman harcama.

Quote Originally Posted by cYkParsing View Post
    Hesabına erişimin varsa ring ile karakterini yeni hesaba aktarmalısın başka bir yardım gelmez boşa zaman harcama.
    İtem kilitleme şifresi olsa basacam ve üzerindeki buglu seti açıp başka ıd üzerine geçirecem. inşAlalh yardım ederler

Bende mail şifremi unutmuştum buldum google hesabımı devre dışı bırakmış çözdüm onuda açtırdım ama nttgame e ticket actım hala geri dönen yok.bendede kilitleme şifresi mevcut değil dolayısıyla itemleri hiçbirşekilde seal edemiyorum.kilit koymak için şifre talep ediyorum mail gelmiyor mail adresime. birisi de çıksa keşke mantıklı bir cevap verse kim bilir ne zaman cevap verecekler.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by memotemhem26 View Post
    Ticket attım gelen cevap senin söylediğin şekildeydi ve bir daha ticket atamadım konuyu form üzerine açtım belki yardımcı olurlar diye.
    Merhaba,

Forumun bu bölümünden hesap desteği sağlanamamaktadır, lütfen destek ekibinin verdiği yanıta kulak veriniz.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Forumun bu bölümünden hesap desteği sağlanamamaktadır, lütfen destek ekibinin verdiği yanıta kulak veriniz.
    Biz size kulak veriyoruz keşke sizde bize kulak verseniz.