Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Angry oyunu bırakıyorum istediğiniz oldu

ben bir mage playeri olarak draki ft jr hiç birinden memnun değilim artık oynanıcak gibi değil ne istesek tersi oluyor

yapmanız gereken mobların saldırganlığını yani kimse moba vurmadan mob ona vurmucak bu kadar basit bir işi bile yapamıyorsunuz

en iyi yaptığınız güncelleme , yaptığınız güncellemeleri geri almak size iyi eğlenceler kolay gelsin bu oyun oynanmaz.

Şimdi biri çıkar yolun açık olsun kardeşim bir daha gelmemen dileğiyle der

Senior Member
    Mage teamlerin çoğu bu güncelleme gelmeden önce bile cash çok pahalı diye kaçtılar uskodan
    Yapıcı bir çözüm gerek ama nttgame halinden memnun yapacak bir şey yok mage jobunu sildiler resmen o sevmediğimiz kurian bile candır

Senior Member
    Yolun açık olsun kova yürekli insan

Senior Member
    Ya moruk bişey soylicem old crystal neck linen setle oynama o zaman kazandığında ki gemlerle biseyler al üstüne eline kulağına
    5 ay geçti 150 gün 2 haftayı sil 130
    260 Jr girdiniz
    130 kazansan 260 gem aldın ortalama 9 dan sattık 22.5 GB bu parayı sen ne yaptın? Bunu sor bı kendine 7 rons set 10gb 7 hell blood 3 gb kaldı +2 belt of life 150m +0 lkp dual 3 gb +1 ep
    Ft yi hesaplamayacagim kesin en az dual +1 Fr aldırır oda
    Chaoslarlada premiumunu alsan
    Draki-Bdw-ve boş zamanlarda yapılan farmlarla daha da güçlenen bir çar yaptın mı?
    77 aplik isimsiz staffla tek yiyorum diye aglamayin buraya gelip bizde mageyiz bizde para basmadik bizimde klanimiz yok.

Senior Member
    Bırakın ya valla bak parayı siteye satip çekmek için oynayan insanlar valla bırakın bu oyunu bıktık bizde jrnin mantığı az ölen takım kazanira geldi artık çok vuran değil hasar veremeden oluyorsunuz 4444 4444444 tptptpttp yazıyorsun midem bulanıyor bı müddet sonra gercekten

Senior Member
    1 ya 1 tane Troll Warriora jrde pot basarak canını tutamayan mageler var 80 lwldeki defansiyla 1 lwldeki defansı aynı hala inanılmaz ya hani alt f4 çekti çıktı daha 2. Odada diye agliyorsunuz ya insanlar çıkınca Evet Ben cikiyorum 6 dakikada ilk odayı gecmisiz tp yapmaktan yorulmuşum 44444 yazıyor birini kaciriyorum itinayla çekip 1 kişiyi kaciriyorum lan çeksene mage sen çekene kadar human lar oyunu bitirdim yazıyorlar alttan . Abi bana bunu açıklayın 8 kere tp yapmışım seni 8 9.ya oluyorsun yine ben suçluyum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by asfalllll View Post
    ben bir mage playeri olarak draki ft jr hiç birinden memnun değilim artık oynanıcak gibi değil ne istesek tersi oluyor

yapmanız gereken mobların saldırganlığını yani kimse moba vurmadan mob ona vurmucak bu kadar basit bir işi bile yapamıyorsunuz

en iyi yaptığınız güncelleme , yaptığınız güncellemeleri geri almak size iyi eğlenceler kolay gelsin bu oyun oynanmaz.
    Bir mage ağlıyor gözleri yaşlı.
    Ne olur gitme çok üzüldük bir mage bırakıyorya çok üzülüyorum ya ağlayacağım

Yolun bahtın açık olsun bir daha gelmemen dileğiyle.

Member Carpenoct3m's Avatar
    Nickname
    MiscreantAzeroth
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FEUERFREI
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oyunu bırakabilirsinde zoru görünce kötülemeler yok mu onlar bayıyor.
    FRAGLA WEB TASARIM HİZMETLERİ
    Clan VengefulSpirit

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    1 haftadır jr giriyorum 1 kere bile geri gitme sorunu yaşamadık. Nasıl oynuyorsun çok merak ediyorum, bi video atabilir misin? İbretlik olarak bi izleyelim.