Results 1 to 9 of 9

Knight OnLine Neden RekLaM YapMıyor ???

.................
    Last edited by TcSryyyMaHKuM; 03-05-2020 at 07:30 AM.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yeni nesil niye bu oyunu oynasın ki? Zaten oynamasın da. LoL CSgo pubg gibi oyunlarda yeni nesil oyuncu kitlesini görüyoruz. Bizden uzak olsunlar.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kınayt o kadar büyük bir oyun ki Reklam yapmıyor..
    Oyun içine bizzat reklam bile alıyorrrrdu.

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    yeterince coluk cocuk var oyunda gerek yok yeni cocuklara ugras dur sonra kitle iyi olgun

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    MMORPG yeni nesili pek cezbetmiyor. 5 cash mevzusu da hileciler yüzünden zorunlu kılındı. Kaldırma ihtimalleri yok.

Senior Member
    Selamlar bİz knİght onlİne in İlklerİndeydİk. Eskİler bİlİr cyper serverİnde baŞlamiŞtik . O zamanlar trade İÇİn cash almak zorunluluĞu yoktu krowaz yoktu dark knİghtidir utc sdİdİr yoktu . BoŞ beleŞ ayrintilar yoktu .az ayrinti vardi en İyİ kiyafetler shellerİd +8 falan fİlan warİroun raptoru okÇunun İb sİ magenİn elİxİrİ o zamnlar İyİdİ . Ve bu kadar mİlletİ soymaya ÇaliŞan bİr oyun yÖnetİmİ yoktu .. Oyun o zamanlar gÜzeldİ ..yil 2005 tİ.. O zamankİ knİght onlİne gÜzeldİ . İnsanlari soymaya ÇaliŞan İnsnalar yoktu . Oyun yÖnetİmİ o zamnalr İnsanlara sÜreklİ bİŞeyler dİretmİyordu bugÜn gİbİ .. Her char kendİ Özellİkleİrnde gÜzeldİ ...Şu an gİbİ Örnek mage char bİtİrme olayi . BÖyle Şeyler yoktu . .. Yil 2019 Şu an knİght onlİne artik İflas etme noktasinda .. Farm yapilmÖiyor İstedİkleİr charalrin Özellİkleİrnİ kisip aÇiyorlar . Dc pre olmuŞ 200 tl . Pus İtemlerİ olmuŞ dÜnyanin parasi .. Dolandiricilar ayrio mİlletİ dolandirir.. Kox--perler her tarafta .. Cezayi yİyenlerde legal oyuncular ... Oyun oyun olmaktan Çikti ...az kaldi az daha oynayin Şu oyunun ayarlariyla kİmse kalmasin burda .......

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaLaKGaZi View Post
    Selamlar bİz knİght onlİne in İlklerİndeydİk. Eskİler bİlİr cyper serverİnde baŞlamiŞtik . O zamanlar trade İÇİn cash almak zorunluluĞu yoktu krowaz yoktu dark knİghtidir utc sdİdİr yoktu . BoŞ beleŞ ayrintilar yoktu .az ayrinti vardi en İyİ kiyafetler shellerİd +8 falan fİlan warİroun raptoru okÇunun İb sİ magenİn elİxİrİ o zamnlar İyİdİ . Ve bu kadar mİlletİ soymaya ÇaliŞan bİr oyun yÖnetİmİ yoktu .. Oyun o zamanlar gÜzeldİ ..yil 2005 tİ.. O zamankİ knİght onlİne gÜzeldİ . İnsanlari soymaya ÇaliŞan İnsnalar yoktu . Oyun yÖnetİmİ o zamnalr İnsanlara sÜreklİ bİŞeyler dİretmİyordu bugÜn gİbİ .. Her char kendİ Özellİkleİrnde gÜzeldİ ...Şu an gİbİ Örnek mage char bİtİrme olayi . BÖyle Şeyler yoktu . .. Yil 2019 Şu an knİght onlİne artik İflas etme noktasinda .. Farm yapilmÖiyor İstedİkleİr charalrin Özellİkleİrnİ kisip aÇiyorlar . Dc pre olmuŞ 200 tl . Pus İtemlerİ olmuŞ dÜnyanin parasi .. Dolandiricilar ayrio mİlletİ dolandirir.. Kox--perler her tarafta .. Cezayi yİyenlerde legal oyuncular ... Oyun oyun olmaktan Çikti ...az kaldi az daha oynayin Şu oyunun ayarlariyla kİmse kalmasin burda .......
    o zamanlar gerçekten güzeldi.
    2006da başladım.
    Hızlı gitsin diye waryora dex veriyorduk
    Açılan ilk çarlara 3 gün bronz preli olyordu otomatik
    Hemen yeni çar açıyorduk.
    Hiç unutmam yamalı çitinli ve +7 raptorlu 67 lvl varyrumla lüferde kasıyordum.
    +7 raptorun olunca lüfer aposta direk giriyordun ya
    Eslantın yolunu 69 lvl olduğumda öğrenmiştim
    Şimdi herbişey TL olmuş.

Senior Member
    Hiç bir nesil oyuna sadece oyun içi markete (PUS'a) aylık 350-750tl arası para vermek istemez, üstelik oyun oyun değil, WarriorKO. ;
    Ki item yapmak için minimum 2-3 ile 10 saat arası farm yapman lazım yoksa useless kalıyorsun.

Bunları yapıcak biz hariç hiç bir nesil yok bizim nesil de ufaktan ufaktan bırakıyor oyunu. En bana oyun bilene 200-300tl 1 kere veriyorsun daha para vermiyorsun kostüm hariç.

Senior Member
    Reklam yapsa ne olacak illegaller sebebiyle trade açma (400cash) olduğu sürece sanmıyorum ki yeni nesil gelsin

oyunu bilmeyen birisi tek başına reklamdan görüp geldiğinde neden bilmediği oyuna para yatırarak başlasın

MMORPG oyunlarda yeni öğrenim aşamasında kimse yatırım yapmaz

Diğer Türlerde yapılabilir sanırım

Global Oyunlar Arasında Değil Artık Taiwan Kore Japonya Türkiye Portekiz başka oynayan var mı bu oyunu

Reklamdan Önce Oyunun Rehberi Hazırlanmalı

Mevcut Rehberin Hiç Bir Bilgi Sağladığı Yok

Bana Misalen Gem Kutu Fragment veya kırılabilir herşeyin drop oranları upgrade oranları mobların drop list ve oranı

bir zamanlar kingofknight sitesi gibi