Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Basit bir ban ( tam olarak ban bile değil). İncelemesi 2-3 gün sürer sonra açarlar.
    Hocam benim takıntım var nicklerle alakalı. Hatta daha da açık anlatmam gerekirse 1 hesap için karakter açma sınırı 4 ve asıl oynadığım karakter ilk slotta değilse yeni bir hesap açar bütün itemlerimi yeni karaktere aktarır onda devam ederim oyunu oynamaya. İnceleme yapıldığı taktirde hesap açıp cash çekip premium yüklediğim en az 3-4 tane karakter vardır oynamadığım. 2 Gold pre 1 Bronze pre 1 DC pre yüklü hesabım var şuanda giriş yapmadığım ve tekrar giriş yapmayı düşünmediğim. Onları bırakma sebebim de açmış olduğum karakterlerin nicklerini beğenmediğim için. Daha da ince detaya girecek olursak sırf giriş ID ismini beğenmeyip tekrar girmediğim hesaplar bile oldu.

Yani eğer dediğim gibi inceleme hesapların illegal bir işlem yapıp yapmadığı, illegal bir işleme karışıp karışmadığıyla alakalı ise içim rahat incelesinler istedikleri kadar. Herhangi bir şekilde pazar mafyalığı yapmadığım, kosp açıp emek hırsızlığı yapmadığım, illegal bir yazılım/program kullanmadığım için içim rahat.

Tekrar açılması uzun sürmez inşallah. Şuan aktif oynadığım 2 karakterimde de Plat pre yüklü 2-3 gün sürecekse inceleme bu 2-3 günlük kaybımı karşılayacak mı NTTGame onuda ayrıca merak ediyorum.

Junior Member
    Şunu da söylemeden geçmek istemem. Oynadığım Destan serverında onlarca karakter açıp insanların gözüne sokar gibi clan kurup clanın ismini de telefon numarasını yazıp item al sat yaparak pazar mafyalığı yapan kişiler oyunda rahatça cirit atarken sadece hesap açıp karakter oluşturup 10dk oyunda durduktan sonra tekrar giriş yapılmadan çıktığım hesaplar yüzünden aktif oynadığım karatlerim inceleme altına alınıyor. Çok mantıksız ve saçma geliyor bana bu yapılan inceleme işlemi. Umarım doğru şekilde incelenip doğru karar verilir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Gün içinde birden fazla hesap açmış olabilirsiniz.

Durumunuzla ilgili Destek Bileti'ne bilet göndererek bilgi alabilirsiniz. KO Ban /Jail /Unblock kategorisini seçmelisiniz.

Forum üzerinden hesap desteği sağlanmamaktadır.
    Bu ikinci hesabım hocam. Diğer karakterim açıldı ama bu üyeliğe bağlı karakterim hala açılmadı. Ne yapmam gerekiyor ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JarkoGrimwood View Post
    Bu ikinci hesabım hocam. Diğer karakterim açıldı ama bu üyeliğe bağlı karakterim hala açılmadı. Ne yapmam gerekiyor ?
    Hesap problemlerinde destek bileti göndermelisin.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Hesap problemlerinde destek bileti göndermelisin.
    Hocam açık konuşmak gerekirse şuan aktif olarak kullandığım 6 adet hesap var. Hepsiyle ayrı ayrı destek atamıyorum günlük ticket sınırı oluyor. Bunca oyuncusu olan bir oluşumun destek hattı bu kadar pasif olmamalı daha geliştirilmesi lazım. Kazandıkları parayla verdikleri hizmet arasında dağlar kadar fark var. Daha az kazançla çok daha kaliteli destek sunan oluşumlar var. Ne bileyim çok mantıksız geliyor her sıkıntı için ticket atmak. Burada ki MOD ve GM arkadaşların görevleri nedir? Konu silmek, mesaj silmekten başka.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Bazen bdw'de denk geliyor hile kullananlar, aynı partiye düşüyoruz.

O kadar beklemişim bdw'yi oynayayim diyorum ama bir yandan da tedirgin oluyorum.

Bdw'de ve Jr'lerde denk gelen hile kullanıcılardan dolayı ban yemeyiz inşallah

Bir defa bdw'den çıktığımda karsi taraftan bir oyuncu PM atıp, seni video aldım humanlarda hile kullanan vardı onlarla aynı partide oynadın demişti.

Random parti olduğu için pek ihtimal vermemistim ama insan yine de tedirgin oluyor.

Olayın üzerinden 1 yıl geçti galiba.

Member Carpenoct3m's Avatar
    Nickname
    MiscreantAzeroth
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FEUERFREI
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Patheoz açıklamasını benim postuma yapmıştı. Çünkü konuyu açan kişi ile aynı fikirde olduğum için bir durum paylaşmıştım. Sonuçta clan başkanları veya parti başkanları bünyesinde bulundurduğu her oyuncuyu tanımıyor ve tanımak zorunda da değil.
    FRAGLA WEB TASARIM HİZMETLERİ
    Clan VengefulSpirit

Şimdi ise konumuz çok farklı. Konuyu açmamla beraber gün içerisinde açtığım hesaplar şuan inceleme altına girmiş. Hayır konuyu açmamı mı bekliyordunuz? Hesapları açalı 2-3 gün oldu neredeyse. Neyse inceleme yapılsın bakalım neler olacak. İncelenen hesaplarım içinden şuan sadece 1 tanesi açıldı diğer cash çekip PUS alışverişi yaptığım hesaplar hala inceleme altında. Bakalım sonuç ne olacak. Her türlü incelemeyi yapabilirler.

Şuan mesela bile bile inceleme altına alınmış hesaplarımdan giriş yaparak yorum atıyorum. Buradan da bir inceleme yaparlar belki.

Buda bir diğer üyeliğim. İncelemenin sonucunu bekliyorum