Results 1 to 10 of 10
    Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Altar Returnee Supply Coupon alınmıyor mu hala?

Selamlar arkadaşlar. Askerlik vs derken oyundan bir süre uzak kaldım 2 ay geçti. Az önce oyuna girdim Returnee Supply Coupon gelmiş Letterdan. Ama üstüme almak için Accept dediğimde Invalid Item uyarısı verip itemi almıyor. Bu sorunun yeni serverlarda bir ara yaşandığını biliyorum. Hala düzelmedi mi?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Henüz yeni sunucularda bu eşya alınamıyor, herhangi bir gelişme olması halinde gerekli duyurular yapılacaktır.

Bilginize,

alınan kullanılıyormu peki ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by wil_H4WtgaBl View Post
    alınan kullanılıyormu peki ?
    Kullanılıyor.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    yeni sw acildiği il gün alanlar aldi sonra nttgame kapattii bilinçli olarak istediği anda açavilir ama açmıyor zulum dewam ediyor .

Senior Member FFferik16's Avatar
    2 ay bu oyunda bir şeylerin düzelmesini ummak için maalesef çok kısa bir süre Evet böyle basit durumlar da dahil.

Senior Member _Perfect_Game_'s Avatar
    Nickname
    PerfectGame
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    War premium satmak istiyorlar sanırım aktif edilmeme sebebi bu yada farklı bişey olabilir. Oysaki bu kağıt olsa da olmasa da o premium zaten alınacak

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    2 ay bu oyunda bir şeylerin düzelmesini ummak için maalesef çok kısa bir süre Evet böyle basit durumlar da dahil.
    Bana göre, bu bir hata değil ki düzeltilsin. Yeni başlayan oyunculara haksızlık olmaması ve herkesin eşit olması adına yapılan bir eylemdi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bana göre, bu bir hata değil ki düzeltilsin. Yeni başlayan oyunculara haksızlık olmaması ve herkesin eşit olması adına yapılan bir eylemdi.
    herkesin elinde olan bişey nasıl birden fazla pc ile oyuna giriş yapılıyorsa yada oyun içi ittifaklar varsa bunların hepsi stratejidir

kişi bilinçli olarak üstünlük kurmak adına letterda tutmuş bu strateji ve adamın hakkı gibime geliyor mmorpg oyunda ne eşitliği adaletinden bahsediyorsunuz

anlamadım strateji savaş taktik sayı üstünlüğü üzerine kurulu bi oyun yanlış mı düşünüyorum

yeni başlayan oyunculara sordunuz mu haksızlığa uğradığınızı düşünüyor musunuz diye bence söyleyen olmayacaktır çünkü eşyanın ne koşulda alındığını çoğu

herkes bilir illegal bi durum yok ortada

1 aylık kağıt yahu sadece skill stat sıfırlıyolar expde kasmak isteyen kişi exp pre çekicek

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Peki bazılarının alıp kullandığı halde bazılarının kullanamaması da mı eşitlik. İlk ay alıp kullandı bazısı ama biz alamadık.