Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 31
    Senior Member

Question Sonraki Patch İle Gelmesini İstedikleriniz?

Benim gelmesini beklediğim, özellikle istediğim birkaç şey var. Sizinkiler neler?

1-Eski ölü sunucuları birleştirerek, oyuna kan gelmesini sağlamak.
    2-No Rebith Scroll (rebith itemleri normale çevirmek için)
    3-Karakter Silme Özelliği
    4-Günlük giriş ödülleri (tekrar gelmeli ve kalkmamalı)
    5-Karakterlere rebith 10 güncellemesi
    6-Undy %60 SC
    7-Gold Bar (1gb) gibi, Platium Bar diye bir eşya getirilir ve sundrieste değeri (10 gb) olabilir.

Sizlerden Gelenler:
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Pus İndİrİmİ kalici
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    81-83 için BDW ve BDW'den atma olayı için düzenleme,
    Delos tarantula slotu ve vergiler ile baraka kayıt için düzenleme
    Quote Originally Posted by rai_1yAvPc4W View Post
    Drakiye level/np sınırı ile giriş.
    Chaosa level/np sınırı ile giriş.
    Chaosta nicklerin gözükmesi.
    Yeni serverlarda 2. Serverdaki cz nin kaptılması.
    Pus indirimi
    Quote Originally Posted by yel613737 View Post
    21GB den daha fazla para taşıma getirilmeli... oyundaki itemlerin çoğunun fiyatı uçuk.. bunları alırken aracı sitelere yalandan komisyon vermek ozrunda kalıyoruz...
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    reskill ve restat fiyatlarının güncellenmesi.
    Quote Originally Posted by vb_br View Post
    Oreads perisi toplama mesafesi arttırılsın, zamandan tasarruf için çok gerekli.
    Last edited by r0ntgen; 06-01-2019 at 09:06 PM.

Senior Member IMcihanMI's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    El-Morad
    Birleşim hiç bir zaman çözüm olmadı ki bu oyunda. Sayıları tamamen sallıyorum ama mantığını anlarsın zaten. Bifrost fabrikasını düşün mesela Altar şehrinde bir bifrost fabrikası var bir de Vega şehrinde bir bifrost fabrikası var. Bu fabrikalarda max 100'er kişi çalışıyor. Sonra diyorlar Vega Altarı'ın ilçesi olsun Vega Bifrost Fabrikasınıda kapatalım. Şutluyorlar 100 kişiyi fabrikadan. Sonra bu şutlananlar Altar Bifrost Fabrikasına girmeye çalışıyor bazıları giriyor mu giriyor kaç kişi diyelim 40 kişi. Eee kaldı boşta 60 kişi, atılan 40 Altar'lıyıda say hiç bir şey fark etmedi işsiz 100 kişi Bu adamlar ne yapıyor Krowaz fabrikasına girmeye çalışıyor olmuyor. JR'de yevmiyeli çalışıyor ekmek parasını anca karşılıyor vs vs. Mazlum gariban kardeşim dayıyor kafasını Power of Store mağazası vitrinine içi gidiyor ''ah ulan Vega şehirken memleketimin fabrikasında çalışır Presiz ay geçirmezdim walkry armorum kanatım scrollarım eksik olmazdı'' diyor düşüyor gözünden bir yaş damla Az ilerde kuyumcunun önünden geçiyor her kapıdan çıkanın parmaklarında +3 pontuslar, +3 araratlar sonra sıvazlıyor +3 roc'unu eski günleri aklına geliyor düşüyor gözünden bir yaş daha Eski kabile arkadaşlarını görüyor suratına bakmıyor kimse tanımamazlıktan geliyor hepsi dağılmış başka kabilelere. Sonunda diyor ağam yapacak bir şey yok bize bu şehirde ekmek yok satıyor pılını pırtını gidiyor yeni kurulan şehre Sirius'a

Biraz eğlencesine yazdım ama çoğu kişi için durum harbi bu birleşimlerde Bir serverda pus harcaması yapan kişilerin %50'sinde fazlası oyundan kastığı para ile pus alıyor eğer oyundan para kasamazsa o server bitiyor onun için.

2. 3. 4. 5. maddelerde haklısın. Silme olayı olmasa bile hiç yoktan ringin yarı fiyatına scroll getirsinler silebilelim karakteri. Und sclerin tekrar gelmesi taraftarı değilim açıkçası.
    Last edited by 1cihan8; 05-30-2019 at 10:25 PM.

Senior Member
    Biz kimiz ki isteklerimizi soyleyelim ?

No rebirth scroll kesinlikle gelmeli bence +1 +5 +11 +21 ler cevirebilsin ne olcak yani düz olanlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by 1cihan8 View Post
    Birleşim hiç bir zaman çözüm olmadı ki bu oyunda. Sayıları tamamen sallıyorum ama mantığını anlarsın zaten. Bifrost fabrikasını düşün mesela Altar şehrinde bir bifrost fabrikası var bir de Vega şehrinde bir bifrost fabrikası var. Bu fabrikalarda max 100'er kişi çalışıyor. Sonra diyorlar Vega Altarı'ın ilçesi olsun Vega Bifrost Fabrikasınıda kapatalım. Şutluyorlar 100 kişiyi fabrikadan. Sonra bu şutlananlar Altar Bifrost Fabrikasına girmeye çalışıyor bazıları giriyor mu giriyor kaç kişi diyelim 40 kişi. Eee kaldı boşta 60 kişi, atılan 40 Vega'lıyıda say hiç bir şey fark etmedi işsiz 100 kişi Bu adamlar ne yapıyor Krowaz fabrikasına girmeye çalışıyor olmuyor. JR'de yevmiyeli çalışıyor ekmek parasını anca karşılıyor vs vs. Mazlum gariban kardeşim dayıyor kafasını Power of Store mağazası vitrinine içi gidiyor ''ah ulan Vega şehirken memleketimin fabrikasında çalışır Presiz ay geçirmezdim walkry armorum kanatım scrollarım eksik olmazdı'' diyor düşüyor gözünden bir yaş damla Az ilerde kuyumcunun önünden geçiyor her kapıdan çıkanın parmaklarında +3 pontuslar, +3 araratlar sonra sıvazlıyor +3 roc'unu eski günleri aklına geliyor düşüyor gözünden bir yaş daha Eski kabile arkadaşlarını görüyor suratına bakmıyor kimse tanımamazlıktan geliyor hepsi dağılmış başka kabilelere. Sonunda diyor ağam yapacak bir şey yok bize bu şehirde ekmek yok satıyor pılını pırtını gidiyor yeni kurulan şehre Sirius şehrine

Biraz eğlencesine yazdım ama çoğu kişi için durum harbi bu birleşimlerde Bir serverda pus harcaması yapan kişilerin %50'sinde fazlası oyundan kastığı para ile pus alıyor eğer oyundan para kasamazsa o server bitiyor onun için.

2. 3. 4. 5. maddelerde haklısın. Silme olayı olmasa bile hiç yoktan ringin yarı fiyatına scroll getirsinler silebilelim karakteri. Und sclerin tekrar gelmesi taraftarı değilim açıkçası.
    zevkle okudum mizahına sağlık

Senior Member
    2 ve 3 kesinlikle
    Diğerlerine katılmıyorum

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Pus İndİrİmİ kalici

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tradeye +100 GB konulabilsin.
    İllegal zaten işini görüyor. Yolunu buluyor.
    İllegal herrrrrrr türlü işini hallediyor arkadaşlar.
    Oyunu oyun diye oynayanlar TL cilerin kucağına itilmemiş olur.
    İtem alıca adam çekiyor 3k TL.
    +100 gb olsa TL ödemeden alırız itemi.
    Oyunda oyuna döner.
    Umarım uygulanır.
    Keşke olsa.
    İ wish i was :9
    Last edited by Tuzlukcu55; 05-30-2019 at 10:53 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AndrewJackson View Post
    Pus İndİrİmİ kalici
    evet türk lirası üstünden PUS değerlendirmesi şart

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    81-83 için BDW ve BDW'den atma olayı için düzenleme,